P0

Miestas, Svarbu

Iš pareigų atleidžiama Diana Stankaitienė (atnaujinta) (40)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-02-09


Klaipėdos savivaldybė praneša iš pareigų atleidžianti ilgametę Klaipėdos socialinės paramos centro direktorę Dianą Stankaitienę. Centrui vadovauti laikinai pavesta direktorės pavaduotojai Eglei Buivydaitei.

„Facebook“ nuotr.

„Nuo 2001 metų centrui vadovavusi Diana Stankaitienė iš pareigų atšaukiama praradus pasitikėjimą dėl netinkamo įstaigos darbo organizavimo, neužtikrinus, kad įstaigos veikloje būtų laikomasi teisės aktų, racionaliai naudojamos lėšos bei turtas, neužtikrinus veiksmingos vidaus kontrolės sistemos sukūrimo, veikimo ir tobulinimo. Vadovams yra taikomi aukštesni veiklos ir atsakomybės standartai nei eiliniams darbuotojams. Pasitikėjimo vadovais netekimą gali nulemti negebėjimas tinkamai, nepažeidžiant teisės aktų reikalavimų organizuoti įstaigos darbo, veikti rūpestingai, atidžiai bei kvalifikuotai”, – rašoma savivaldybės pranešime.

Jame teigiama, jog imtis pokyčių savivaldybę paskatino pastaraisiais metais atliktų patikrinimų rezultatai. Klaipėdos miesto savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba pernai atliko auditą dėl transporto naudojimo socialines paslaugas teikiančiose įstaigose. Nustatyta, kad savivaldybės biudžeto lėšos, skirtos 4 tarnybinių automobilių degalams, Socialinės paramos centre buvo panaudotos ne tarnybos reikmėms bei įstaigai padaryta daugiau nei 22 tūkst. eurų turtinė žala. Fiksuotos galimai įvykdytos nusikalstamos veikos – kelionės lapų klastojimas, įstaigos lėšų pasisavinimas, todėl apie audito rezultatus informuota Klaipėdos apygardos prokuratūra. Dėl įtarimų dokumentų klastojimu ar disponavimu suklastotu dokumentu policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Savivaldybė, kaip darbdavys, taip pat atliko tyrimą dėl šios situacijos. Konstatuota, kad vadovė, atlikdama jai pavestas funkcijas tarnybinių transporto priemonių valdymo ir naudojimo srityje, padarė darbo pareigų pažeidimą, nes neužtikrino racionalaus įstaigos turto naudojimo bei veiksmingos įstaigos vidaus tvarkos ir kontrolės sistemos veikimo.

Kontrolės ir audito tarnyba pernai taip pat nustatė trūkumų dėl viešųjų pirkimų procedūrų vykdymo įsigyjant automobilių remonto paslaugą. Konstatuota, kad nebuvo užtikrintas tinkamas viešųjų pirkimų sritį reglamentuojančių teisės aktų taikymas įstaigoje, o įsigyjant paslaugą, nebuvo užtikrintas racionalus pirkimui skirtų lėšų naudojimas. Tyrimo metu nustatyta, kad įstaiga vieno automobilio remontui per metus išleido daugiau nei 18 tūkst. eurų, kai paties automobilio rinkos vertė – 6-7 tūkst. eurų.

Pagal gautą skundą 2024 m. savivaldybėje buvo baigtas dar vienas tyrimas dėl centre vykdytų viešųjų pirkimų procedūrų įsigyjant mokymų paslaugą. Konstatuota, kad D. Stankaitienė padarė darbo pareigų pažeidimą, nes įstaigoje nesilaikyta Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašo reikalavimų – pagrindinių pirkimų principų, procedūrų eiliškumo.

„Atvira Klaipėda“ jau rašė, kad šią savaitę D. Stankaitienė pirmos instancijos teisme laimėjo bylą prieš savivaldybę ir pasiekė, kad būtų panaikintas uostamiesčio mero praėjusių metų kovo potvarkis dėl jos veiklos vertinimo tik patenkinamai ir pareiginės algos kintamosios dalies neskyrimo bei dar 2022 m. birželį pasirašytas potvarkis dėl darbo pareigų pažeidimo ir įspėjimo (konstatuota, kad direktorė neužtikrino racionalaus išteklių naudojimo įgyvendinant projektą „Integrali pagalba į namus Klaipėdos mieste“). Taip pat buvo patenkintas jos reikalavimas iš naujo atlikti 2022-ųjų metinės veiklos vertinimą. Tačiau teismas nepatenkino moters ieškinio dėl esą patirtos 10 0000 eurų neturtinės žalos atlyginimo. Šis sprendimas dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

ATNAUJINTA. Šeštadienį D. Stankaitienė savo paskyroje „Facebook” išdėstė savo mintis apie šį savivaldybės sprendimą.

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Vienos durys užsidaro, kitos atsidaro. Pažiūrėsim, kai į dugną dėsim… <…> Turėsiu daug naujų galimybių; nereikės kiekvieną dieną nuo 8 iki 17 val. eiti į darbą, galėsiu rūpintis savimi, daugiau vaikščioti, sportuoti, bendrauti su kolegomis ir kitais šiltais žmonėmis, rašyti knygą, straipsnius ir dar daug ką galėsiu. Taigi „laisvė papūgoms“, – rašo D. Stankaitienė, kartu dėkodama daugeliui žmonių.


  Miesto straipsnių vidus

  2024-02-09

  40 komentarai “Iš pareigų atleidžiama Diana Stankaitienė (atnaujinta)”

  1. AvatarIlgamečiai bendradarbiai (IP: 78.61.176.82)

   Tiesa kartais pasidaro bejėgė prieš netiesą ir apkalbas, bet ji visada išaiškėja. Geriausiai situaciją žino žmonės kurie su Diana diena iš dienos dirbo ir 24, ir 15, ir 10 …ir dau daug metų tarp kurių buvo bendradarbiavimas, pasitikėjimas, tarpusavio supratimas. Žinoma kartais buvo nelengva surasti tinkamą kompromisą ir problemų sprendimą, bet Dianos meilė profesijai, išprusimas, atsakomybė, gebėjimas kurti bendrystę ir šiandien išlaiko tuos žmones drauge.

   • Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

    TIESA nėra bejėgė. Tiesiog TIESA kartais būna nepatogi. TIESĄ visi myli ( bent jau dauguma taip deklaruoja). Myli, bet kartais bando nuslėpti. Taip yra todėl, kad TIESA turi bjaurią savybę – kartais, kai kam, TIESA būna nepatogi. Todėl kartais atsitinka taip, kad nors TIESA yra akivaizdi, bet dėl savo nepatogumo ji pasidaro nereikalinga. Neabejoju, kad “ilgamečiai bendradarbiai” geriausiai žinojo situaciją, bet gal dėl “riebesnio kąsnio”, o gal dėl ” šventos ramybės”, vietoje TIESOS rinkosi nelengvą kompromisą su sąžine. Ir taip diena iš dienos, 10, 15, 24 … metus.

  2. AvatarŽemas lygis (IP: 188.69.67.126)

   Išsivėmėte? Pažvelkite į veidrodį, pasigrožėkite… Paskaičiuokite, kiek sumokėjote mokesčių valstybei ir eikite dirbti jos labui arba, paskui ruzzišką laivą. Gyvenimas parodo, kas yra kas, istorija sustato į vietas. Politikoje nėra draugų, tik interesai. Net jei nesi politikoje, gali tapti interesų dalimi arba “naudingu idiotu”. Deja, dauguma komentatorių tokie ir yra.

  3. AvatarPetras (IP: 78.57.207.95)

   Nežinau ir negaliu vertinti šitos ponios veiklos. Bet tendencijos kaip ant delno .O tai kaip visi vidaus auditai ir kontrolė? Juk per tiek metų buvo atliktas ne vienas? Akivaizdžiai Kontrolieriaus tarnyba su Čeporiūte jau seniai patapo labai geru įrankiu susidorojimui.Jai duodama komanda ir jos vykdo be skrupulų, jei reikia ir pritempti gali. Gal jau reikėtų pačią kontrolės tarnybą patikrinti , kad taip vėlai pažeidimus nustato.Algos ten tikrai geros, o kompetencija ne kažką… tik lojalumas politiniams užsakymams

   • AvatarPetrui (IP: 78.62.150.241)

    Labai pritariame Petrui tie, kurie dirbome, kas žinome , kurie žinome tuos piktus šališko audito vojažus ( antpuolius), kai prikimbama prie stulpo.
    Nors rasdavo.ne.kažką griešno..ale darbuotojus davesdavo iki ligų ir infarktų.

  4. Avatarevangelistas (IP: 78.57.230.109)

   atsidaro durys ir pajunti spyrį į užpakalį. Gal tai dievo pirštas?

  5. AvatarNa šita tai jau tikrai (IP: 178.203.205.66)

   sportuos 🙂 🙂 🙁 rašys knygas, apie ką? Turbūt apie ištratintas, pavogtas valstybės lėšas nerašys, nes ji tai darydama galvojo, kad taip turi būti….. Visas tokias sovietinio auklėjimo direktores (ius), kurios(ie) virš 20 metų vadovavo socialinių paslaugų centrams, galima absoliučiai be teismo vežti į Panevėžio moterų kalėjimą arba Marijampolės koloniją. Reikia pavyzdžių – prašom, buvusi “Danės” socialinių paslaugų centro direktorė Ramutė, mobingavusi visą kolektyvą dešimtmečiais, suvalgiusi turbūt toną kugelio ir kepsnių, iškeptų centro virtuvėje… Dar reikia??? Žodžiu, gal tai bus pirmasis Klaipėdos meras, kuris iškrušo lauk sovietinę mazgotę lauk!

   • AvatarNu tam anam (IP: 78.62.150.241)

    Ar nepersistengei?
    Ir negėda taip ” išsivemti”?
    Lengviau pasidarė?

   • AvatarIzolda (IP: 86.100.120.177)

    Ramutė man buvo gera, dėl suvalgyto maisto tonų negaliu tvirtinti. Pilki kardinolai ir dabar ten, kur buvo Ramutė vaikšto tikrai.

  6. AvatarAčiū (IP: 149.88.26.184)

   Vienintelė Atvira Klaipėda parašė teisingą antraštę. Būtent atleidžiama, o ne atšaukiama, kaip rašoma savivaldybės pranešime. Gerbiami savivaldybės rašytojai, atšaukiamas gali būti pvz ambasadorius, o savivaldybės įstaigos vadovė yra atleidžiama.

  7. AvatarPajūrio žmogus (IP: 78.57.192.7)

   Nežinau šios vadoves asmeniškai,tik manau,kad už atliktus darbus visi turi būti įvertinami atitinkamai-pagiriami ar ne.Bet reikia nepamiršti,kad valstybinese įstaigose netinka praktika vadovus palikti be rotacijos ilgiau nei 20 metų-atsiranda savininkiškumo jausmas,nenoras keistis,darbuotojų rūšiavimas į savus ir ne…Per tokį laiko tarpą tikrai vadovas gali įgyvendinti gerus sumanymus,kad įstaiga sklandžiai veiktų.Ir ieškome jaunų sumanių žmonių su naujom idejom-gyvenimas juk tęsiasi..

  8. AvatarAčiū A. Vaitkui (IP: 78.62.234.92)

   Pagarba Merui, ryžtingai išoperavusiam šią pritvinkusią miesto votį. Seniai reikėjo. Kai peržengiamos ribos ir atsisakoma pripažinti nurodytas klaidas, vietoj to įžūliai reikalaujant iš biudžeto algos priedų ir kompensacijų „už dvasinius išgyvenimus”, – tai vienintelis logiškas sprendimas.

   • AvatarNe merui Vaitkui (IP: 78.62.150.241)

    Prašome ne Vaitkui
    , o tamstai, kad taip apsidžiaugėt sulaužytu stiprios vadovės gyvenimu. Ir suėsta sveikata.
    Kaip ir žinia-stiprūs vadovai būna su stipriu ir ūmiu charakteriu ( kaip ir naujas meras), su šita vadove nebuvo nei liūdna nei lengva,- bet vadovauta įsįaigai buvo gerai, sėkmingai ir ryžtingai.
    Miegančių vadovų užtai niekas neliečia nebudina.

   • AvatarNe merui ? (IP: 83.179.99.168)

    Jūs rimtai ? AUDITAS ! AUDITO išvados ponią Stankaitienę ” atleido ” ! Meras negalėjo , matydamas AUDITO IŠVADAS ,pasitikėti biudžetinės savivaldybės įmonės vadovu ! Ir baikite virkauti ” apie stiprų vadovą ar sudaužytą gyvenimą ” . Bjauru . Pasakysiu aiškiai , kaip ponia dirbo, tokios ir audito išvados ir ne meras ar kas kitas kaltas .

   • AvatarAčiū A. Vaitkui (IP: 78.62.234.92)

    Sprendžiant iš viešų užsipuolimų, su A. Vaitkumi savivaldybėje irgi toli gražu neliūdna. Vadinasi, nemiega Meras, būkit ramūs. O ir šantažuojamas nesiduoda, ir su vagimis į derybas nesileidžia. Žodžiu, yra šansų, kad tvarkos mieste daugės.

   • AvatarVaitkus is a nonce (IP: 86.100.175.96)

    Aha, pripažintas etiką pažeidęs, su trąšininkais ir uostininkais susimetęs, su didžiausiu vata – žemaitaičiu lovoje gulintis, korumpuotas šūdukas – tvarką darys :DDD

  9. AvatarGėdą praradote ? (IP: 83.179.99.168)

   Godumas verčia aimanuoti , o ne gūduma klaipėdiečių laukia . Eilinį kartą prisidirbęs ieško kaltųjų ? AUDITAS parodė ko vertos aimanos ! Gėdos nebeturime ? Empatija ukrainiečiams , o tie patys ukrainiečiai ne iš miesto biudžeto- klaipėdiečių išlaikomi ? Iš to paties , iš kurio reikalaujama 10 tūkstančių ” dvasinėms kančioms ” atlyginti ? Suįžūlėjote .

  10. AvatarŽinantis (IP: 78.56.139.191)

   Deja, tai jau tęsiasi 6 metus… šiandien finišas. Visi etatiniai komentatoriai jau pasiganė, savibliadybė triumfuoja, meras pasipiarino per LRT, prisimeluodamas. Skaudu, nes tikėjausi pokyčių politikoje, miesto valdyme, socialinių paslaugų ir kitose srityse, deja….Jau vien tai, kad atimtos lengvatos ukrainiečiams, daug ką pasako. Meras pasirodė per silpnas nusistovėjusiai sistemai, nedrįsta net asmeniškai susitikti su darbuotojais, susitikus netikėtai (Sausio 15 renginyje Žvejų rūmuose) suko akis, apsimetė, kad nemato. Įspėjimai vadovams dalijami į dešinę, į kairę. Politika yra šūdinas reikalas, kai kyšo interesų ausys, reitingų pasiutpolkė ir atkatai sponsoriams, lobistams; o kur dar Kūdikių namų renovacijos sustabdymas, vieta ne tik, kad auksinė, bet ir su brilikais. Empatija klaipėdiečiams sulyginama su nuliu, socialinėms programoms uždedamas kryžius. Ir kas gi rašė Vaitkaus rinkiminės programos socialinę dalį, pamiršote, mere?.., o kiek visko pažadėjote socialinių paslaugų įstaigų darbuotojams ir vadovams irgi pamiršote?… Skaudu, kai taip viskas apsiverčia po rinkimų ir tie, kurie gavo palaikymą tampa šaltais pragmatiškais beveidžiais žmonėmis, praradusiais pasitikėjimą ir nepateisinusiais lūkesčių. Tikiuosi, kad aukščiausio lygio specialistai kultūros, sveikatos, socialinio darbo ir kitų sričių suras savo nišą šiame žiauriam pasaulyje, deja, ne Klaipėdoje ir ne klaipėdiečiams, nes čia jie tiesiog nebereikalingi. Prakišus teisminį procesą, savivaldybė pasielgė pagal sovietinį principą – nėra žmogaus, nėra problemos. Taigi, klaipėdiečių laukia gūduma…

   • AvatarŽinančiam ar tikrai ? (IP: 83.179.99.168)

    Pagaliau ukrainiečiai prilyginti klaipėdiečiams . Dirbi, užsidirbi, naudojasi paslaugomis . Ponios darbas įvertintas audito ! Ne merų ! ką gali pasakyti susitikę darbuotojai ? Darbuotojus samdo įstaigos vadovas , o miesto vadovas atsakingas už biudžetinės savivaldybės įmonės sklandų darbą ! Taškas . Virkavimai ” nesusirinko, nepažiūrėjo” ir t.t. ” šiuo atveju yra tik virkavimai . Niekiniai . O meras daro tai ką turi daryti miesto vadovas matydamas audito išvadas. Nemalonu net skaityti apie politikavimus …

   • AvatarUž Merą (IP: 85.232.128.73)

    Ponas Žinantis.jūs ką? Galvojate per pusę metų imanoma viska padaryti? Meras-paprastas žmogus , o ne robotas. O dėl ukrainiečių galiu tiesiai šviesiai pasakyti, kad taisingai padare,kad nuėmė legvatas jiems. Tai gal tos pinigūs panauduoti mūsų žmonėms, pensininkams.Iš pradžių jais reikia rupintis, padėti. Aš manau, kad mūsų Meras geras ir daug ka padarys, na aš tikiuos nebus kaip tas dudorius.

  11. AvatarKarina (IP: 78.57.218.183)

   Valstybinis darbas tai nėra nuosavas verslas. Turi būti rotaciją.

  12. AvatarJonas (IP: 78.57.217.149)

   Gaila , kad niekas neprisimena gerų darbų. Dianai, vienai iš pirmųjų Klaipėdoje pasisekė parašyti projektą ir gauti miestui reikalingas lėšas. Tai buvo beveik prieš 30 metų. O ir pinigai buvo nemaži. Ji buvo pirmas “LEDLAUŽIS”. Žurnalistai aikčiojo. Gaila , kad taip išstumiami žmonės , atidavę save miestui iškopę buvusi Š… Kažkam labai skani gerai ” surichtuota” darbo vieta. Yra tie kurie dirba darbą ir tie kurie daro intrigas. Pagarba DIANAI

   • AvatarAuditas sako visai ką kitą ... (IP: 83.179.99.168)

    Mane nustebino ponios Stankaitienės ” jautrumas klaipėdiečių biudžetui ” , klaipėdiečiai turi jai atlyginti ? __Tačiau teismas nepatenkino moters ieškinio dėl esą patirtos 10 0000 eurų neturtinės žalos atlyginimo ______P.S. gal čia ta kažkada ” iškovota suma ” ? 🙂 atleido dėl nepasitikėjimo , nes auditas , prokuratūra , ikiteisminis tyrimas ? Kitokio sprendimo kaip atleidimas , mano nuomone, ir negalėjo būti ! Ir nereikia ieškoti kaltų ar kas nevertino ….

   • Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

    Nesakykite nesakykite. Prisimename. Kaip gali užmiršti tuos genialius Dianos projektus. Vien “savanorystės” projektas ko vertas. Nors jokia paslaptis kiek šis projektas vertas – tai vieša informacija, šio projekto vertė, be kelių eurų milijonas. Buvo gražu pažiūrėti kaip vos ne viso regiono socialinių įstaigų darbuotojai virto savanoriais (tiesa “popieriniais” savanoriais) O kaip kitaip? Bent jau KSPC tvarka visada buvo griežta: arba tampi savanoriu, arba asmeniniu ponios direktorės priešu. Kaip manote, ar daug Centro darbuotojų tapo asmeniniais ponios Dianos priešais? Neatspėjote. Viena išdrįso.

   • AvatarAustėja (IP: 193.117.163.166)

    Pagaliau!!!! Kiek yra pridirbus ir apsivogus!

   • AvatarŽinantis (IP: 78.56.139.191)

    Aritmetika paprasta – jau vien už įvertinimą per metus susidaro pajamų nuostolis apie 6000, jokių premijų – dar apie 1000, gydymo išlaidos – dar apie 1000. Galėčiau pridėti dar kiek man asmeniškai kainavo… Net malkų nebuvo už ką nusipirkti… Taip kad, nuostoliai yra pakankamai pagrįsti. Kovojame teisiškais metodais, nekomentuojame teismo sprendimų. Ne kartą buvo siūloma susitarti taikiai, abiem pusėm priimtinomis sąlygomis, tačiau savivaldybė nesutiko ir nusprendė, kad ji yra aukščiau visko, ir su savo pavaldžiais darbuotojais gali elgtis kaip su baudžiauninkais. Ne ant tokių užsirovėte.

   • AvatarŽinantis (IP: 78.56.139.191)

    Jei tokia darbuotoja atsirastų kokiam UAB ar IĮ, būtų išmesta sulig diena. O ši po šiai dienai dirba ir dar premiją gavo už 2023. Ponas Vigis (Lisauskas), jums su galva ryškiai negerai – kreipkitės į specialistus, kol nevėlu.

   • Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

    Gerbiamoji, “viską žinanti” ponia. Suprantu Jūsų begalinį sielvartą netekus “kėdės”, kuri Jums buvo tokia brangi. Deja Jūsų “blogų darbų skrynia” jau seniai nebetelpa Jūsų erdviame kabinete. Pykstate, kad netekote premijų ir atlyginimo kintamosios dalies. Rašote kad prokuratūra ir Meras Jus pasmerkė skurdui. Ponia, Jūs nugyvenote netrumpą gyvenimą, bet iki šiol nesuprantate kokia didelė vertybė būti laisvam. Jūsų atveju – būti laisvėje. Žinoma, man sunku suprasti į kokio didumo skurdą Jus įstūmė buvęs ir esamas merai. Negaliu žinoti, nes nežinau kokią Jūsų metinio uždarbio dalį sudaro 7000 eur. , kurių netekote, nes blogai dirbote (nors informacija apie biudžetinių įstaigų vadovų atlyginimus turėtų būti vieša). Giriatės, kad KSPC yra Jūsų vaikas. Abejoju. Mamos su savo vaikais taip nesielgia. Bet kurios įstaigos, bet kurios įmonės didžiausias turtas yra jame dirbantys žmonės. Jūs su savo pavaldiniais visada elgėtės kaip su baudžiauninkais ar net vergais. Ar Jums kada rūpėjo už ką malkas pirks darbuotojai kuriems Jūs ir atlyginimo kintamąją dalį ir premijas nurėžėte vien už tai , kad darbuotojas išdrįso “galvą pakelti” ? Ar Jums kada rūpėjo kaip jaučiasi Jūsų neteisingai ir neteisėtai persekiojami darbuotojai? Manote kad tik Jūsų sveikata “brangiausias turtas”? Sakote “ŠI PO ŠIAI DIENAI DIRBA IR DAR PREMIJĄ GAVO UŽ 2023” Suprantu Jūsų nuostabą – ŠI darbuotoja vis dar dirba, nors dešimtys kitų puikių darbuotojų, neapsikentusių Jūsų teroro , spjovė ir išėjo iš darbo. O ŠI dirba ir net gavo premiją už 2023 metus. Tik tai ne premija, tai pakiša. Matyt kažkas Jus paprotino , kad jei oponento negali nugalėti – susidraugauk. Taip kad tų pinigėlių, kurie ŠIOS nei ištrauks iš skurdo, nei įstums į skurdą, nevadinkite premija – tai viso labo nevykęs bandymas užčiaupti darbuotoją, kurio už pagrįstą kritiką nepavyko įveikti kitais, ne tokiais subtiliais , būdais .

   • Avatar"Auditoriui" (IP: 149.12.65.216)

    Ir kitas straipsnis:
    Klaipėdos miesto socialinės paramos centro vadovė Diana Stankaitienė, įsivėlusi į darbo ginčą su savo darbdaviu, pirmos instancijos teisme pasiekė pergalę – įrodė, kad jau buvęs meras Vytautas Grubliauskas jos atžvilgiu priėmė nepagrįstus sprendimus

  13. Avatargeriau jau nurimtų (IP: 86.100.177.79)

   o,Dieve,dar ji vaidenasi…

  14. AvatarAlina (IP: 84.15.182.77)
  15. Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

   Akivaizdžiai Balandžio pirmosios pokštas. Dabar tikiu kad vyksta visuotinis klimato atšilimas. Kas galėjo pamanyti, kad jau vasario 9 ateis balandžio 1- ji. Žinoma , AK juokelis su Stankaitienės atleidimu gana primytivus. Kas gi patikės, kad iš pareigų įmanoma atleisti indvidualios įmonės Klaipėdos Socialinės Paramos Centras savininkę. Na, o jei tai ne Balandžio 1-sios pokštas, tai lengva atspėti ką sekančias dvi kadencijas veiks A. Vaitkus – neišlįs iš teismų.

   • AvatarINA (IP: 77.79.55.70)

    NUSIŠNEKI NEŽINODAMAS KAD JI SAVININKĖ.NEŽINAI TYLĖK GERIAU

   • Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

    Jei paviešinau netikslią informaciją, tai labai atsiprašau ponios Inos. Tiesiog direktorė Stankaitienė visada deklaravo, kad ši įstaiga jos. Ir ne tik deklaravo, bet ir elgėsi taip, lyg Centras būtų jos indviduali įmonė. Jei buvo kitaip, atleiskite. Nežinojau, suklaidino.

   • AvatarŽinantis (IP: 78.56.139.191)

    Kai sukuri įstaigą nuo nulio, kurios pagrindu sukurtos kitos panašios Lietuvos įstaigos, kai patirtimi dalijimąsi su visais ir už Lietuvos ribų; ar tai blogai? Tai yra Tavo kūrinys ir nori to ar nenori, priimi tai kaip savo vaiką, įdėjęs max jėgų, atidavęs visas žinias, gebėjimus, nuskriaudęs savo šeimą vardan Lietuvos, Klaipėdos.. gali būti įvertintas? Du ordinai… Tiek to… Savivaldybė prašo pagalbos, kai trūksta kompetencijos… ar tai blogai? Pasirodo, kad blogai, bet jie niekada to nepripažins, permes funkcijas, kompetencijas ir pasiliks teisę kontroliuoti, kaip tos funkcijos vykdomos, reikalui esant bausti, priklausomai nuo to, kokia bus zadanija. .

  16. AvatarO atleistai poniai (IP: 90.131.38.161)

   sėkmės kituose darbuose .

  17. AvatarViltis (IP: 90.131.39.84)

   Tikėkimės, kad dabar vieniši senoliai Klaipėdoje gaus jiems būtiną pagalbą, kaip jiems ir priklauso.

  18. AvatarKlaipėda (IP: 85.232.128.65)

   Pagaliau teisingi sprendimai!!! Meras nebijo būti nepopuliarus

  19. AvatarPuikus (IP: 90.131.38.161)
  20. AvatarJonas (IP: 85.232.158.203)

   na pagaliau pajudino “senienas”, senai laikas visiems ten užsisėdėjusiems kelti savo bulkutes nuo kėdžių ir dumti laukan.
   Dabar savivaldybė man primena sendaikčių sandėlį. Gal kada ir Pocius ir Gaižutis bus pajudinti.
   Šaunuolis meras, nebijo atsikratyti sendaikčiais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt