P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uoste – Indijos ambasadorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2024-02-12


Pernai metų rugsėjį Indijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas pradėjusiam eiti Davesh Uttam ir ji lydinčiai delegacijai pirmadienį pristatytas Klaipėdos uostas. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas svečius supažindino su uoste vykdomomis veiklomis ir teikiamomis paslaugomis, uosto vystymo kryptimis, vykdomais projektais.

Indija – viena iš Klaipėdos uosto prekybos partnerių. Į šią šalį ir iš jos laivais keliauja trąšos, kroviniai konteineriuose. Šiuo metu Klaipėdos uostas su Indija sujungtas tiesiogine MSC (Mediterranean Shipping Company) konteinerine laivybos jungtimi.

„Neseniai pačiam teko būti Indijoje, kur bendravau su Mumbajaus uosto vadovais, judriausio Indijoje konteinerių uosto vadovais, Delyje susitikau su Indijos komercijos ir pramonės ministerijos atstovais. Vizito šioje šalyje metu susipažinau su Indijos logistikos ir prekybos planavimu, uostų veikla, taip pat pristačiau Klaipėdos uostą, mūsų plėtros planus pietinėje uosto dalyje. Gamybos centrams iš Kinijos persikeliant į Pietų Azijos valstybes, Indijos reikšmė ateityje tik dar labiau augs. Klaipėdos uostas pasiruošęs teikti konkurencingas paslaugas ir infrastruktūrą Indijos kroviniams krauti, tokią žinią perdavėme tiek viešėdami Indijoje, tiek šiandien Klaipėdos uoste apsilankiusiam Indijos ambasadoriui“, – pranešime cituojamas A. Latakas.

Uosto vidus kompas

Indijos ambasada Lietuvoje veiklą pradėjo pernai metų kovo pabaigoje.


  2024-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt