Nori gyventi – mokėk vartytis*

Spyglys

Spyglys
2024-02-15

Komentarų: 7

Iš pareigų Klaipėdos valdžios išfutbolinta buvusi ilgametė Klaipėdos socialinės paramos centro direktorė Diana Stankaitienė naują savo gyvenimo etapą pradėjo džiugiai nusiteikusi. Užuot prakeikusi miesto valdžią ar kaip nors jai už šią kiaulystę grasinusi, ponia Diana savo socialinio tinklo paskyroje pažėrė išminties perlų.

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Vienos durys užsidaro, kitos atsidaro”, – filosofavo ji. Ir, pasirodo, buvo teisi.

Praėjus vos kelioms dienoms, p. Diana savo veidaknygėj jau dalinosi vaizdais iš Briuselio, kuriame, jos pačios teigimu, mokosi „socialinio dialogo”.

Spyglys džiaugiasi kartu su p. Diana, kad jai net ir netekus valdiško darbo kelionėms nereikia leisti nuosavų pinigų – sumoka savo laiku stropiai parengti projektukai. Na, bent jau taip sako geriau už Spyglį moterį pažįstantieji…

Savo ruožtu Spyglys vietoj moralo šįkart siūlo prisiminti pažodinį populiarios patarlės vertimą iš vienos kalbos: „Nori gyventi – mokėk vartytis”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

5 Comments

 1. Klaipėdietis

  A teisingai eina kalbos, kad išpirdolinant Stankaitienę ji baldus išsinešė. Turbūt i Margius išbogino.

  Reply
  • Vardas

   Ąžuolinį stalą išsinešė

 2. Pastabėlė

  Bet jei Spyglys geriau skaityt mokėtų, tai įskaitytų, kad ponia Diana dalyvauja mokymuose, kuriuos organizuoja organizacija, ginanti darbuotojų teises. Oi dar visko gali nutikt 🙂

  Reply
  • Pastabelei,

   gal mokymose sužinos kam pavaldūs savivaldybės įmonių vadovai ir kas turi teisę dėl nepasitikėjimo atleisti . Sėkmės tobulėti už savus eurus .

  • Pastabėlei, jei pasidomėtumėte tai rastumėte neseną istoriją

   dėl mero atleistos bibliotekos vadovės fiasko ___Apeliacinį jos skundą išnagrinėjusi kolegija, kurią sudarė teisėjai Erika Misiūnienė, Almantas Padvelskis ir Giedrė Seselskytė, konstatavo, jog jis yra atmetamas.

   „Pažymėta, kad teisė atšaukti juridinio asmens vadovą iš pareigų yra ABSOLIUTI , ji nesiejama su jokiomis papildomomis sąlygomis ar ypatinga tokios teisės įgyvendinimo tvarka; šios teisės absoliutumą lemia vienasmenio juridinio asmens valdymo organo reikšmė ir svarba, fiduciarinių (pasitikėjimu grįstu) santykių pobūdis; pagal bendrąją taisyklę nebūtina nustatyti konkrečių priežasčių, dėl kurių buvo prarastas pasitikėjimas vadovu, nes svarbus pats pasitikėjimo praradimo faktas. Darbo kodekso 104 straipsnio 1 dalyje nėra išskirta, jog vadovo atšaukimo institutas taikytinas tik tam tikros formos juridiniams asmenims, todėl atleidžiant ieškovę dėl prarasto pasitikėjimo DK 104 straipsnio nuostatos buvo taikytos pagrįstai”, – rašoma sprendime.

 3. Laura

  Kad jau senai savivaldybė įkiše ten nagus buvo ir buvo pažadėta vieta kitam jau nuo Grubliausko laikų. Teismą laimėjo Stankaitienė, bet vistiek nepalosi prieš savivaldybę, šiaip gaila…kad neteisybė laimi..:) o straipsniai neteisingi- gal savivaldybė užsakė:))?

  Reply
  • Laurai,

   gal galite patikslinti ” kokį teismą ” laimėjo Stankaitienė ? Tą, kur negavo iš savivaldybės biudžeto 10 tūkstančių ?

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This