Naujasis „Jazzpilis“ prisidirbo kaip reikiant (atnaujinta)

Miestas, Svarbu

„Russian music night“ per antrąsias karo Ukrainoje pradžios metines. Tokį vakarėlį sugalvojo „Jazzpilio“ klubą atgaivinę verslininkai.

„Nesame tie žmonės, kurie sekame politines datas. Tai tiesiog turėjo būti vienas iš teminių vakarėlių. Labai atsiprašome dėl to. Dabar vietoje to bus rengiamas ukrainietiškos muzikos vakaras“, – teigė klubo telefonu atsiliepusi moteris, prisistačiusi jo savininke Diana.

Ji patvirtino, kad socialiniuose tinkluose pasklidusi vizuali tokio renginio reklama nebuvo kokia nors klastotė.

„Rytoj – antrosios rusijos invazijos į Ukrainą metinės. Vieni tai pamini mitingais ir Radarom, o štai klaipėdiečių laukia tusofkė su geriausia rusiška muzika. Jazzpilis naktinis klubas iki ryto bus švenčiama russija, skambės geriausi rusiškos muzikos hitai – tikriausiai bus ir gazmanovas, ir kirkorovas ir šamanas. Davai za nas! Arvydas Vaitkus, Klaipėda vis tiek sugeba nustebinti“, – apie tokį užmojį įrašą savo „Facebook“ paskyroje paskelbė ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

„Kai jau galvoji, kad jau visokių nesąmonių esi matęs ir jau niekas nebenustebins, vis tiek kažkas sugeba nustebinti. <…> Aš suprantu pas mus yra vatnikų, pas mus yra penktos kolonos. Viskas tvarkoje. Bet šitaip atvirai ir taip įžūliai ir dar tokią dieną yra stipriu. Tikrai bus įdomu pamatyti, kaip į tai sureaguos klaipėdiečiai“, – pridūrė jis „Facebook“ istorijoje.

Pats klubas vėliau savo paskyroje paskelbė įrašą, kurio neleido komentuoti.

Anksčiau čia veikusį tokio pačio pavadinimo muzikinį barą valdžiusiai bendrovei „Trys natos“ dar 2022 m. gegužę buvo iškelta bankroto byla.

Vakarų Baltijos laivų statyklai priklausančiame pastate klubas tuo pačiu pavadinimu atgimė pernai gruodžio 15-ąją. Nauja nuomos sutartis dėl šių patalpų Registrų centre nėra įregistruota – vis dar nurodoma, kad iki 2026-ųjų vasaros galioja sudarytoji su  „Trimis natomis“.

ATNAUJINTA. Į situaciją operatyviai sureagavo ir Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, kuriai priklauso Vakarų Baltijos laivų statykla.

„Reaguodami į susiklosčiusią situaciją, dėl kurios VLG įmonių grupė patiria reputacinę žalą, inicijavome sutarties nutraukimą su mums priklausančių patalpų, kuriuose veikia naktinis klubas „Jazzpilis“, nuomininkais. Turime tvirtą vertybinį pagrindą, ir mums svarbu, kad partnerių, su kuriais bendradarbiaujame, požiūris, elgesys ir vertybės sutaptų“, – rašoma grupės komentare.

A. Tapino profilyje komentarą paliko ir meras A. Vaitkus, kurį visuomenininkas buvo pažymėjęs savo tekste.

„Ačiū, gerb. Andrius Tapinas, už informaciją. Privatiems renginiams savivaldybė neišduoda leidimų, todėl apie tai nežinojome. Mano prašymu, atsakingi savivaldybės darbuotojai susisiekė su naktinio klubo savininke, kuri atsiprašė už nesusipratimą bei šiai situacijai turi vienintelį atsakymą – neseka informacijos. Tačiau tai man yra nesuprantama ir sveiku protu nesuvokiama, kaip galima nežinoti ir nesidomėti tuo, kas vyksta visai šalia Lietuvos. Ten kur kasdien visuomenė yra priversta savo gyvybių sąskaita kovoti už LAISVĘ. Po pokalbio naktinio klubo savininkė pažadėjo, kad rusiškos muzikos vakarėlio nebus, o repertuarą pakeis ukrainiečių atlikėjų atliekamos dainos. Apmaudu ir skaudu, kad tai dar vyksta“, – rašė meras.

Tuo metu Klaipėdoje renginius vedanti Olga Krotova, taip pat koncertavusi ir „Jazzpilyje“, ėmė ginti klubą dėl pastarojo renginio.

Vėliau ji tokį savo įrašą ištrynė.

Reaguodami į tai socialinių tinklų naudotojai netruko pastebėti, kad pastaroji būdavo aktyvi vadinamųjų Pergalės dienos minėjimų Klaipėdoje dalyvė, skelbusi apie tai ir savo paskyroje.

2018-aisiais ji čia koncertavo su Georgijaus juostele, kuri po 2014-ųjų Rusijos remiamų separatistų pradėto karo Ukrainoje tapo ir jų simboliu.

Šias nuotraukas O. Krotova penktadienį popiet suskubo ištrinti iš savo paskyros.

43 Comments

 1. Ivan

  Klaipėdiečiai!…komentatoriai…
  O kas atsitiko?
  Kitataučiai nepatinka?Ar tik išskirtiniai?
  Tas Tapinas keistuolis,ieško vietos kur prisėsti…
  „Pagaliukas turi du galus”-patarle…

  Reply
 2. Karina

  Vatnike 100%

  Reply
 3. Irena

  mes tapome dėl politiku žaidimu visi veidmainiais.Gaila kad taip yra

  Reply
 4. Chi chi

  Olga krotova pasake : jūs lietuviai nesinervuokit,daug šypsokites..,o aš toliau darysiu savo provokacinius darbelius.

  Reply
 5. Darius

  Apsurdas, taip juokingai nejuokinga situacija…dbr vietoj rusiskos paleisim ukrainietiska. Ar jums patiems cia normalus, naturaliai visa tai vyksta tipo. Dingo zmogaus laisva valia, palaikau Diana, papriestarautu-kentetu jos verslas 100%, nepalaikai ukrainieciu ar vapse nebegali būti net neutralus pasirodo. Žodžiu, kariaukite kitu karus..

  Reply
  • Nu

   Apsimeti,ar tikrai esi toks naivus?

 6. Diana

  Diana Macenko

  Reply
 7. Nuomonė

  Olga Krotova ir kiti tokie vatnikai ir organizuoja tokias šventes. Gal tegu jie važiuoja į savo putiną, arba tegu eina už jį kariauti. Bet nei su pagaliu jų ten neišvysi…

  Reply
  • V.

   Tokias krotovas spirt iš Lietuvos,tegul varo pas baltas meškas,iš jos naudos ,kaip iš ožio…

 8. Mielieji

  Viskas taps aiskiau ir paprasciau, kuomet suprasit, kad yra ukrainieciai ir rusai su Ukrainos pasais. Tai vat i Lietuva yra privaziave pastaruju – rusu su Ukrainos pasais, o ukrainieciai, nuolat kalbantys ukrainietiskai, apsigyveno toliau nuo rusu ir surusintos Lietuvos – Lenkijoje. rusai su Ukrainos pasais yra tie patys vadinamieji zdunai (laukiantys isvadavimo) – lauke isvadavimo Ukrainoje, o dabar laukia Lietuvoje ir yra isnaudojami pademonstruoti gera bendravima tarp rusu ir ukrainieciu (tu paciu rusu) neva ziurekit – mes nesipykstam… Ukrainietis niekada nedalyvautu rusiskos muzikos vakarelyje, ypac vasario 24 d., o rusas su Ukrainos pasu tikrai neatsisakytu (tokie „ukrainieciai” irgi nestibi naujienu).

  Reply
  • vietinis

   Su rusų ukrainiečiais ne viskas taip paprasta, bet labai lengva apibrėžti pabėgėlių mentalitetą. Paklauskite jų: „Kokią mokyklą lanko tavo vaikai?”

 9. Saraselis

  artistu putinistu (ju tarpe yra ir „ukrainieciu”, kurie siap yra Ukrainos isdavikai”): https://theylovewar.com/

  Reply
 10. M.

  Krutova – ti gavbo.

  Reply
 11. Bevardė

  Pas Igną Kasparą profilyje visa info. Ir savininkės komentarai.

  Reply
 12. Gyvenu užsienyje

  bet aiškiai matau, Klaipėdos rusai atrodo valdo Klaipėdą, ne paprasti rusai, o putinistai!!! Tokią sučiarą kaip ši ta olga, jau seniai reikėjo reportuoti į sibirą!! Ji kalba to gnomo kalba, kad rusai yra viena tauta su ukrainiečiais…. Mirtis rusofašistams!!!

  Reply
  • Rms

   Nebegerk. Jokie rusai nevaldo Klaipėdos. Jų mažuma. Ir keli asilai, putino pakalikai, yra ne visas miestas. Bėda ta, kad ta mažuma nori kelti bangas, tai ir gaunasi tikie „nepolitiniai” šokiai..

 13. Nord

  Lai tik neapsimeta, kad nesidomi politiniais reikalais. Galvojo ant durniaus „prašokti”, kad niekas nepastebės. Abejoju, kad ten skambėtų Ševčiuko, Makarevičio, Grebenščikovo dainos. Jums jie pasakys nemirksėdami, kad nesidomi politika. Nueikite FB, pamatysite, kiek uždarų Klaipėdos rusakalbių grupių. Kokia ten publika renkasi ir ką šneka. Pamatysite aibe pažįstamų miesto gyventojų vardų-pavardžių. Tikrai, nemažai kas iš jų verti VSD dėmesio. O jeigu kas oponuoja jų bendrai nuomonei – išmetamas iš grupės.

  Reply
  • Arvydas

   Kokios tos grupės?

  • Nord

   Facebook grupės.

 14. Anonimas

  Gèda

  Reply
  • Valdas

   Laba diena,prašau sudaryti grafiką, kokios šalies ir kokiu laiku negalima klausyti muzikos, pvz ,ar per Hirosimos ir Nagasakio atominio bombardavimo metines galima klausytis amerikietiškos muzikos!!!, per Vietnamo, Irako, Jugoslavijos ir t.t.

 15. Arvydas

  Ji mat prieš kažkokį tai karą. Kodėl nesako tiesiai šviesiai, jog nepalaiko rusijos invazijos, karo prieš Ukrainą?

  Reply
 16. Naujiena

  Pranesama, kad Ukraina numuse A-50, kurio verte $300 milijonu ir tai jau antras toks numustas lektuvas. Vat cia tai svente ukrainianietiskai. Eikit putokites, suskiai.

  Reply
 17. Apgailetini.

  Vat ir vel išlindo ausys 5 kolonos: olga krotova (net ir pati pavarde daug ka pasakanti).Kaip gali tokios padugnes vaikščioti musu miesto gatvemis lyg niekur nieko ir palaikyti Ukrainos vaikų žudikus ??.Apvertus situaciją antraip,pamegintu ji taip padaryti pvz.kažką panašaus kur nors Rusijoje?

  Reply
  • Senamiestis

   Vakar 23.45 graudėjo fejerverkų salvės. Ilgos, kurtinančios. Nereikia jokio rebuso, kad suvoktum: „Švenčia”… Tie- laukiantys „išvadavimo „.

  • Taigi

   Pasirodo toje grupėje ir „laikina”, Natalja Istomina? Taigi, tėvynės šauksmas, ne kitaip…

 18. Dar prasivėdinau,

  manęs nedomina kokios muzikos klausotės.Bet čia buvo planuojama atvira provokacija, o ne kažkokios muzikos klausymasis kažkokiame bare.Ir ne miesto vadovų dėka ji buvo užkardyta. Ko taip bijote patriotų ?

  Reply
 19. Vova

  ?? kai dolbajobai tai ir muzikos bijo

  Reply
  • Anonimas

   Vovai- ne muzikos o 6-os kolonos šventę nutraukt

 20. Krotova

  informacija tau: lorak yra petekusi i Ukrainos nacionalines saugumo tarybos sankcionuotu asmenu sarasa ir grizus i Ukraina ji nedelsiant butu arestuota ir patalpinta i cype. Vienas jos „pasiekimu” – pinigu aukojimas rusijos fondui uzsiimanciam Ukrainos vaiku priverstiniu deportavimu i rusija, kas yra karo nusikaltimas ir lorak yra sio karo nusikaltimo remeja.

  Kad butu aiskiau: pries kelias dienas rusijoje buvo arestuota Ukrainai $52 paaukojusi moteris turinti dviguba rusijos ir JAV pilietybe. Jai pareiksti kaltinimai del valstybes isdavimo ir uz paaukotus $52 ji dabar rusijoje praleis 20+ metu uz grotu. Lietuva ne rusija, bet antivalstybinis elgesys tikrai sulauks teisinio tramdomojo atsako is valstybes ir visi vatnikai turi tai zinoti.

  Krotova ir panasiais veikejais tureti nedelsiant pasidometi VSD.

  Reply
 21. Nu jo

  neseka datu… Viska jie puikiai seka ir butu sriebalines paleide dainuodami vatniku giesmes, bet zinot, reikia sutikti, kad daug ten besilinksminanciu butu buve pabegeliai is Ukrainos – tikrai taip. Buvo gera proga atlikti socialini eksperimenta ir paziureti kokie tie pabegeliai (o jie, pagrinde, atvykeliai is RYTU Ukrainos). Pries 150 metu rytu Ukrainoje zmones pagrinde bendravo ukrainieciu kalba, kol nebuvo dirbtinai privezta rusu, o ukrainietiskai kalbantys isvyti lauk. Ta pati istorija dabar – privaziavo po visa Europa rusakalbiu pabegeliu is Ukrainos, kurie skleis rusu „kultura” ir rusu kalba. Jus, asmeniskai, kaip daznai girdite ukrainieciu kalba? Kokia kalba tarpusavyje bendrauja pabegeliai, ukrainieciu? Oi ne, 99% rusu. Vat ir darykit isvadas.

  Reply
 22. na

  čia arba:
  1. įsitikinę SVO šalininkai ir Putino gerbėjai
  2. gavo pinigų tokiai veiklai iš Rusijos agentų. Neužmirškite dar ir Rusijos armijos diena.
  3. kvailiai

  Reply
 23. Anonimas

  Juokas ima, tai ukrainiečiai mėgsta rusišką muziką, jie ten ir dainuos:) Pabėgėlių diskoteka:)

  Reply
  • Vieni aukoja, kiti džiaugiasi

   Pabėgėliai – ne pabėgėliai, bet rusų propaganda auga kaip „ant mielių”, o dvi „gailestingosios sestrionkos” – Olga ir Diana -tęsia savo Penktos kolonos siekius. ” Bilduko” restoraną okupavęs „Piteris” ilgai nebuvo vienišas- apsigyveno „Jazzpilyje”. Tikiuosi, kad iš ten dings. Budėkime, slavų daugėja, problemų daugės taip pat. Viešinkime ir rodykime tuos veikėjus

 24. SS

  O gal atvyksta Pugaciova,Galkinas,Makarevicius ir BI2?Ne visi rusai blogi

  Reply
 25. ANTUANAS

  VISIŠKAS DUGNAS. DIANA IVANOVNA, AR VLADIMIROVNA? ,,NESIDOMI,, NES IR TAIP VISKĄ ŽINO IR SUPRANTA. GALĖTŲ PASIVADINTI ,,NAŠA KLAIPĖDA,, O NE……PRAMUŠĖ DUGNĄ.

  Reply
 26. Klaipėdietis

  Tai kad čia ukrainiečiai ir organizuoja, ir dalyvauja…

  Reply
 27. Po velnių !!!

  Bendrapiliečiai, lietuviai ! Kiek dar leisime ruzzkiams tyčiotis iš savęs ? Tokią dieną, kai jų putleris pradėjo kruviną karą jie ruošiasi švęsti ! Švęsti ką ?! Tegul pasako ta Diana ar kaip ji ten, ką jie švenčia vasario 24 tą? Atsiprašo, bet švenčia ! Vaitkau , jūs meras ar mazgotė, nematote, kad ruskių penktoji kolona atvirai veikia mieste ,kuriuo vadovu gyventojai išrinko jus ? Išrinko patikėję jūsų pažadais , kad dirbsite miestui ir tėvynei . Bandau įsivaizduoti kaip į tokią provokaciją reaguotų Kauno, Palangos ar kokio kito miesto vadovai.Policija, sanitarinė tarnyba , VMI būtų tokią pirtį putlerio padlaižiams užkūrusi, kad jie tik patyliukais namuose savo sušiktos muzikos klausytų. Deja, bet čia Klaipėda. Čia valdžioje arba korupcijoje paskendę liberalai, arba bestuburiai priemaišoje su Žemaitaičio vatiniais ir barmenais.Jiems muzika nerūpi.Svarbu pinigai

  Reply
  • Prasivėdinkite

   Ne savivaldybė išduoda privačiame klube leidimus renginiams ! Sureagavo ir meras Vaitkus ir klubą išnuomojusi įmonė ! Nereikia nei Kauno , nei Palangos bei visokių institucijų . Klaipėdoje sutartį NUTRAUKĖ IR TAŠKAS .

  • Anonimas

   Kuo suregavo, komentaru fb ? Matai kaip gerai dirba lygiai taip kaip ir tu – skaityk du merai ?

  • Prasivėdinau , gerbiamasis,

   sutartį su provokatoriais nutraukė VLG , pagarba jiems.Meras su miestiečiais galėtų bendrauti ne tik fb, bet ir , na kad ir Atviroje Klaipėdoje, gi tiek pinigų skirta komunikacijai.O dabar meras sureagavo tik į Tapino (šaunuolis!) publikaciją.Ir atsakyta buvo Tapinui, o ne pasipiktinusiems miestiečiams.Adekvati ir savalaikė miesto vadovo reakcija tikrai buvo reikalinga. Na, o toji Krotova ir kiti įsirausę putinistai tikrai žino ką nori švęsti .23 čią jų ” šlovingosios ir beanalagovosios ” ir kruvinosios armijos diena , o 24 tą Ukrainos užpuolimo diena.Paskutinis sakinys ne jums

  • Dar vėdinkitės :)

   Tai dabar meras ar aš turime žinoti kas vyksta kažkokiame klube ? 🙂 kokią jie groja muziką ? Kas išnuomojo salę tie sutartį nutraukė ! Nutraukė sutartį !!!!! Meras sužinojo ir išsakė savo nuomonę !!!!!! Viskas . Toliau tik teisėsaugos, jei yra pažeidimai reikalas . Visai nučiuožėtė su patriotyyyyste ? Aš niekada nesiklausiau ir nesiklausau tokios muzikos , bet norėti daugiau nei yra teisiniai dalykai , žinote man nelabai skiriatės nuo tų krotovų ….

  • Meras bendrauja

   VE 🙂 Ten yra tekstas ir mero pozicija .

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Baigta Baltijos pr. žiedinės sankryžos rekonstrukcija

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog baigti Baltijos pr., Šilutės pl. ir Vilniaus pl. žiedinės sankryžos rekonstrukcijos darbai. Šiuo metu rengiama techninė ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Miestas

Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Miestas

Ir apeliacinė instancija patvirtino, kad R. Žemaitaitis skleidė tikrovės neatitinkančią informaciją

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl paskleistų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės ir žeminančiais asmens garbę ir orumą, ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This