Klaipėdos baseinas: „Mes nesustosime“

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-02-26

Klaipėdos baseinas skelbia, kad praėjusiais metais sulaukė beveik 400 000 klientų. Vien mokymo plaukti treniruotės nuolat lanko per 800 vaikų ir suaugusiųjų. 600 Klaipėdos rajono antrokų čia siekė tobulinti savo plaukimo įgūdžius.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Komplekse taip pat vyko regioniniai bei tarptautiniai plaukimo renginiai – 2023 m. buvo suorganizuota 15 plaukimo varžybų. Pasaulio taurės su pelekais varžybose sulaukta daugiau nei 17 komandų iš viso pasaulio. Išskirtinio klaipėdiečių dėmesio sulaukė VšĮ „Plaukimo mokykla“ organizuotos plaukimo varžybos.

Bendradarbiavimas su „Dechatlon“ ir „Maistas sportui“ įtraukė ne tik klientus, bet ir skatino verslus prisidėti prie vieno bendro tikslo – sveikesnės visuomenės, skatinant ir formuojant sveikesnius įgūdžius ir kuriant nuolatinę sporto rutiną.

Klaipėdos baseinas neapsiribojo tik savo renginiais, bet aktyviai dalyvavo ir Pasaulinės Dauno sindromo dienos ir autizmo spektro supratimo dienos renginiuose. Jau antrus metus iš eilės Tarptautinė jogos diena paminėta atliekant 108 saulės pasveikinimus. Jos metu surinktos aukos kilniam tikslui – visuomeninei organizacijai „Elgesio sprendimai“, dirbančiai su vaikais turinčiais autizmo spektro ir kitus raidos sutrikimus. Už surinktas aukas organizacija įsigijo būtinų priemonių vaikučių priežiūrai: kinetinį smėlį, sensorinę gyvatę bei takelį.

Bene daugiausiai atgarsio susilaukė kartu su „Švyturio“ arena organizuota iniciatyva „Gerumo PARA-TONAS“.  Jo metu visą parą plaukta 1440 minučių, vis perduodant estafetę kitam plaukikui. ​ Nuplauktas 341,3 km. Iniciatyva buvo suorganizuota siekiant kilnaus ir prasmingo tikslo – įsigyti būtinų priemonių Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Už suaukotas lėšas buvo įsigytas pozicionavimo čiužinys, stovynė vaikui, vaiko raidos vertinimo priemonių rinkinys, planšetiniai kompiuteriai, specialistų veikloms būtinos, lavinamajam darbui būtinos priemonės. Tokia iniciatyva bus organizuojama ir šiais metais.

Klaipėdos baseinas ne tik kvietė sportuoti, bet ir suteikė galimybę atsipalaiduoti tokiose praktikose kaip gongų vakaras ir joga Nidra. ​Vidinei ramybei, atsipalaidavimui, ir sąmoningumui skirti renginiai bus tęsiami ir šiais metais.

Klaipėdos baseino direktorė Ieva Vaičiurgė sako, kad baseinas yra ne tik vieta sportuoti, bet ir svarbus bendruomenės ryšių ir sveikatos skatintojas.

„Mes nesustosime“, – komentavo direktorė, pabrėždama nuoseklų įsipareigojimą toliau vystyti ir plėsti šią svarbią socialinę erdvę.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Gerumo PARA-TONAS sugrįžta su dviguba jėga 

Prieš 6 metus Klaipėdoje gimusi iniciatyva, kurios metu sportuojant buvo galima prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, bus ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos baseino statybų istorija: STT plaunasi rankas 

Nors bylą dėl Klaipėdos baseine palikto broko išnagrinėjęs teismas priėmė atskirą nutartį, kuria Klaipėdos apygardos prokuratūrai pranešė, jog atsakingų asmenų ...
2024-04-02
Skaityti daugiau

Verslas

Po teismo sprendimo tikimasi rasti sprendimus, kaip pašalinti likusius baseino defektus

Klaipėdos baseinas teigia, jog džiaugiasi teismo sprendimu, priimtu po beveik penkerius metus trukusio bylinėjimosi dėl šiame pastate statybų rangovo palikto ...
2024-03-05
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This