Alus gerti sveika, – ar ne taip, Leonai?*

Spyglys

Spyglys
2024-02-28

Komentarų: 6

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Leonas Makūnas vieno komiteto posėdžio metu, viešai girdint per YouTubą visam pasauliui, baisią istoriją apie alaus gėrimą papasakojo.

Leonas Makūnas. Algirdo Kubaičio nuotr.

Esą, jis praeitą vasarą iš Tauralaukio vandens autobusu, kurį jo kolega Arūnas Tuma neseniai pavadino pagalve, nuplaukė į senamiestį. Ten išgėrė alaus bokalą. Ir dėl to nesuspėjo tuo laivu-autobusu-pagalve grįžti namo į Tauralaukį. Siaubas!

Siaubas ima ne dėl to, kad Tarybos narys gėrė alų. Ir viešai apie tai papasakojo. Ir ne dėl to, kad tik vieną bokalą (bent taip sakė) išgėrė. Siaubas ir gėda ima, kad ta valdiška plaukiojanti pagalvė nepalaukė tokio gerbiamo asmens…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

6 Comments

 1. Eitu Tauralaukyje šiukšes rinkti

  Kaip tokie dar galvoja, kad yra nepakeičiami ir tokie protingi, kad gali kažką miestui duoti. Seniai nuvažiavo jų traukynys. Sunku pripažinti , kad ne ką jau begebi ir įtakos neturi. Gal vis pinigų trūksta? Turbūt dar kostiumą norisi panešioti ir pabūti kelias valandas ,,svarbiu”. Arogancija niekur neišgaruoja, tik stiprėja.

  Reply
 2. Vandenis

  Ką jis gali gerti alų, jei jau sveikatos neturi… Bent taip atrodo. Ne juokas 2 ar daugiau dešimtmečius tarnauti liberalams, užsitarnauti pelningas algas gaunančius postus, ir Vandenų direktorius , ir savivaldybės administratorius … O dar ne juokas tuo pačiu kurti savo prabangią buitį.. Sekasi šiam vyrui, net naujas meras jį pasirinko..

  Reply
 3. Auditorius to anonimas

  patys tokius bebrus išrinkote.

  Reply
 4. Senatas leonas

  O as va katik nusimyzau

  Reply
 5. Anonimas

  Siaubas kiek daug senųjų bebrų miesto valdžioje.

  Reply
  • ??

   Ir kiek dienų grįžinėjo , nespėjęs ant pagalvės ?

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This