Paauglių literatūros festivalis „Juoda – Balta“ sugrįžta

Kultūra

Praėjusių metų gegužės mėnesį užgimęs Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuotas paauglių literatūros festivalis „Juoda – Balta“ vėl kviečia jaunuosius skaitytojus į literatūrinę šventę.

Jau kovo 21–22 dienomis bibliotekoje šurmuliuos jaunimas ir paauglių literatūra besidomintys žmonės, kurie turės galimybę išvysti, paklausyti ir pabendrauti su populiariausiais šiuolaikiniais lietuvių jaunimo knygų autoriais. Paauglių literatūros festivalis „Juoda – Balta“ – tai puiki galimybė pažvelgti į literatūrą kitu kampu, įkvėpti ateities kūrėjus bei burti miesto bendruomenę. 

2023 m. festivalio akimirka. Aurimo Pociaus nuotr.

Kovo 21 d. (ketvirtadienį) Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Renginių salėje vyks bibliotekininko, Rytų Azijos mokslų magistro Romano Ermino paskaita apie fenomenalią japoniškąją Otaku ir Hikikomori kultūrą, literatūrinis susitikimas su rašytoja Ilona Ežerinyte bei kūrybinė edukacija su rašytoja Evelina Daciūte.  

Kovo 22 d. (penktadienį) literatūrinė šventė tęsis su rašytoja Igne Zarambaite, kuri pristatys ne vieną apdovanojimą pelniusią knygą „Juodavandeniai“, lauks susitikimas su debiutinės knygos „Priklausomas. Be galimybės mesti“ autoriumi Viktoru Jasaičiu bei daugeliui puikiai pažįstama rašytoja, iliustruotoja Kotryna Zyle. 

Kaip ir praėjusiais metais, visi festivalio dalyviai turės galimybę dalyvauti loterijoje be pralaimėjimo ir patirs kitų malonių staigmenų.  

Visi renginiai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija, tad raginame nelaukti ir užsitikrinti savo vietą festivalyje šiais būdais: el. p. vaikams@klavb.lt , tel. (8 46) 341 726  arba užsukus į Vaikų ir jaunimo biblioteką (H. Manto g. 25).  

Projektą remia Asociacija LATGA.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kviečia Nacionalinė bibliotekų savaitė

Balandžio 23–29 dienomis Lietuvos bibliotekininkų draugija tradiciškai organizuoja Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Tai – svarbiausia metų savaitė visoms šalies bibliotekoms, ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Kultūra

Pirmoji moksleivės fotografijų paroda

Kovo 27 d., trečiadienį, 17.30 val., Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Nišinėje galerijoje atidaroma Angelos Danielos Skaizgirytės paroda „Laiškas ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Veidai

Atlikėjui iš Aukštaitijos Klaipėdos kraštas dvelkia romantika

Pernai gimusi idėja ir svajonė šiemet bardui Kazimierui Jakučiui virs realybe: penktasis „sūnus“ – įmonė „Lonas“ – atlikėjo tėviškėje pasodins ...
2024-03-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This