Universiteto ligoninės ūkiu rūpinsis liberalas? (12)

Svarbu, Sveikata
Avatar photoMartynas Vainorius
2024-03-12

„Atviros Klaipėdos“ duomenimis, sausio pabaigoje paskelbtą konkursą Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) generalinio direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai ir plėtrai pareigoms užimti laimėjo uostamiesčio Tarybos narys, liberalas Saulius Budinas.

Saulius Budinas. Martyno Vainoriaus nuotr.

 

„Kol kas mano gyvenime jokių pokyčių nėra. Jei kas bus, pasidalinsiu“, – antradienio rytą sakė pats S. Budinas.

Visgi jis teigė galintis nei patvirtinti, nei paneigti, kad dalyvavo šiame konkurse.

Šiuo metu KUL, kurią valdo Sveikatos apsaugos ministerija ir Klaipėdos universitetas, dabar laukia spec. tarnybų išvados dėl geriausiu pripažinto konkurso dalyvio tinkamumo eiti tokias pareigas.

Konkurso sąlygose buvo nurodoma, kad šio generalinio direktoriaus pavaduotojo pareiginė alga sieks 6200 Eur. Norintiems pretenduoti į tokią kėdę penkerių metų laikotarpiui reikėjo turėti ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, aukštąjį universitetinį (magistro kvalifikacinį laipsnį). Kaip panašumas buvo nurodomas inžinerinės srities, verslo ir vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis.

Paskutiniuose savivaldos rinkimuose, kurių metu 59-erių S. Budinas buvo ir liberalų kandidatu į Klaipėdos mero postą (liko šeštas tarp 11 kandidatų), jis nurodė, jog  1989-aisiais Kauno technologijos universitete įgijo inžinieriaus-mechaniko specialybę.

Aktualioje interesų deklaracijoje S. Budinas nurodo, jog yra UAB „Šilutės automobilių keliai“ direktorius (šias pareigas eina nuo 2021-ųjų vasario), vadovauja Klaipėdos padelio teniso federacijai.

KUL „Atvirą Klaipėdą“ informavo, kad konkursas sulaukė 20 pretendentų dėmesio. 16 iš jų atitiko keltus reikalavimus, į patį konkursą atvyko 15 kandidatų.

S. Budinas viešumoje dažniausiai kritikuojamas už tai, kad jam vadovaujant uostamiesčio Savivaldybės administracijai buvo pateiktas pasiūlymas naują mokyklą statyti Senvagės gatvėje, taip pat už tai, kad naujasis Klaipėdos baseinas buvo priimtas su daugeliu broku. Žinia, vasario pabaigoje Klaipėdos savivaldybės užvestą bylą buvusiam statybų rangovui išnagrinėjęs teisėjas Marius Dobrovolskis priėmė atskirąją nutartį ir nutarė pranešti Klaipėdos apygardos prokuratūrai apie tai, kad už Klaipėdos baseine atliekamų darbų priežiūrą atsakingų asmenų veiksmuose galimai yra nusikalstamos veikos, numatytos Baudžiamojo kodekso 229 straipsnyje (tarnybos pareigų neatlikimas) ar kituose straipsniuose požymių.

Žymos: |

Komentarai (12):

Atsakymų į “Universiteto ligoninės ūkiu rūpinsis liberalas?”: 12

 1. Piktai parašė:

  Visko gali būti, gal jau ir su STT viskas suderinta?

 2. dėl šio žmogelio parašė:

  Gal dar nepasirašyta darbo sutartis su šiuo žmogeliu. Dar turbūt prisimena miestiečiai kaip jis apgavo miesto tarybą ir patvirtino vienas asmeniškai miesto bendrąjį planą su uosto plėtra šiaurinėje dalyje, kam prieštaravo dauguma miesto gyventojų ir miesto taryba. Jis tai nuslėpė kad jau patvirtinęs ir paskelbė tik po rinkimų. Tada miesto taryba jam pareiškė nepasitikėjimą ir nušalino iš miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų. Jau nekalbu apie kitus viešai žinomus nesąžiningumo atvejus. Na, matysime STT darbo vaisius.

 3. siaips parašė:

  Žmogui reikia darbo, tad normalu kad jis ieško jo, bet liberalas Budinas tiek yra prisidirbės dėl kompetencijos trukumo ir savu stūmimo pries Klaipeda kad normalu kad komentatoriai perduoda klaipėdiečių nuotaikas ir jis niekur nėra pageidaujamas Klaipėdos įmonėse, na nebent savivaldybės valdininkės ašaras dėl jo lieja, ir nostalgiją su ašaromis kaip buvo faina leisti laika prie direktoriaus Budino, kavute, tortukai, tobulėjimo iškylos, seminarai apie kosmine ateiti Klaipėdoje bet kita Klaipėda tai tikrai nemato Budino gero vadovo. O šiaip kodėl jis bėga is Šilutes??? ka? Vilnius pešasi, laisves partija susipyko su liberalais ir šilutyje nebereikalingas atstovas?????

 4. Petras parašė:

  Prasisuks ir čia tas veikėjas…Turėtų ir Dangerą pasikviesti į komandą…

 5. Miestietis parašė:

  Suveikė draugelis liberalas… Na čia tai dribtelėjo, kuo toliau tuo gražiau, nejaugi šis žmogelis ir čia prasustums.

 6. Gipsas parašė:

  OJėzusKristusMarijaAmen! Gal pro STT nepraeis?

 7. Plaukikas parašė:

  Tai gal jau dabar kokį baseiną ligoninei?

 8. Nuomonė parašė:

  Juokis ir voliokis…

 9. Negaliu patikėti!!!!!
  Stebėsiu papildymą.
  Čia tikras košmaras!
  Jis yra korumpuotas!
  Kaip jis galėjo laimėti konkursą???????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Konsultavo dėl vėžio

Lietuvoje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų vėžio atvejų. Prognozuojama, kad susirgimų skaičius per 10 metų dar išaugs iki 30 ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Svarbu, Sveikata

Ligoninė laimėjo pirmą kovą dėl daugiau nei 100 tūkstančių 

Klaipėdos universiteto ligoninė ir toliau murkdosi teismuose dėl jos dalimi tapusios Klaipėdos universitetinės ligoninės dar pandemijos metu vykdytų viešųjų pirkimų. ...
2024-05-17
Skaityti daugiau

Politika

Kėdes savivaldybėje žada perstumdyti per dvi savaites

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas antradienį vykusio Kontrolės komiteto posėdžio metu pažadėjo, kad nauja jos struktūra bus patvirtinta ...
2024-05-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This