Avaringojoje sankryžoje BMW trenkėsi į namo sieną (11)

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-03

Socialiniame tinkle „Klaipėdos reidai II” dalinamasi nuotrauka, kurioje užfiksuota, kaip trečiadienio popietę automobilis BMW X6 atsitrenkė į renovuoto namo sieną ties Sausio 15-osios ir Rumpiškės gatvių sankryža.

Arūno Laurišonio (Facebook) nuotr.

„Man vos ne infarktas, buvau padvale [rūsy] kaip tik toj vietoj, kur langelis, kai mašina trenkėsi. Pirma mintis – namas griūna arba karas prasidėjo (rusai puola). Ne iki juokų buvo”, – komentaruose rašo Martin.

Kitas komentatorius spėliojo, jog, jo teigimu, „X6 per daug galios, turbūt sumaišė pedalus kaip visada”.

Minėta sankryža priskiriama prie avaringiausių miesto vietų, kur vien šiais metais užfiksuoti jau keli eismo įvykiai, o vieno iš jų metu žuvo vyras.

Apie būtinybę keisti eismo schemas šioje sankryžoje neseniai kalbėta Eismo saugumo komisijos posėdyje, po kurio miesto meras Arvydas Vaitkus skelbė esą jau yra ir teigiamų pokyčių.

Žymos: | | |

Komentarai (11):

Atsakymų į “Avaringojoje sankryžoje BMW trenkėsi į namo sieną”: 11

 1. Medis parašė:

  Tas nupjautas medis tikrai niekam netrukdė

 2. Dfds parašė:

  Kur BMW ten dalbajobai

  • Albis parašė:

   Tai tik dar kartą įrodo, kad joks šviesoforas ar kalniukas nepadės, jei nėra reikalingų įgūdžių ir budrumo.. Čia eismas vyksta, o perėjos ir stop ženklai bei kalniukai tik dar labiau apsunkina eismą.. Yra daugybė apvažiavimų norint vengti šios sankryžos, reikėjo palikti taip, kaip buvo, tik uždrausti sausio 15-osios gatvėj pakraštyje mašinas statyt

  • To albis parašė:

   Tai, kad ten neperseniausiai uždraudė parkavimą dienos metu. Būten tada ir pasipylė avarijos būtent dienos metu. Seniau, kai pirma juosta buvo užstatyta automobiliai važiuodavo atsargiau. Dabar kai diena vairuotojai ir spaudžia matydami, kad plati gatvė tuščia, o tolumoje dega žalia. Ten kaip tik pirmoje juostoje reikia įrengti normalias parkavimo vietas, o sankryža turi tapti žiedinė. Tada ir papildomo šviesoforo nebus ir avarijų neliks.

  • Algimantas parašė:

   Jeigu būtų šviesoforinė sankryža, tai niekas taip nelakstytų. Dabar iš Rumpiškės gatvės įvažiuoti į Sausio 15-osios g. , ypač į kairę pusę, yra labai nesaugu.

 3. GGG parašė:

  Rekonstruokit, nerekonstruokit kikvienam pusdurniui nepritaikysite…

 4. Iki tol kol Neniškis parašė:

  Nesugalvojo išplauti apie 7mln ,tai paversti už 7mln Rumpiškės kvartala į savo pajamų šaltini KkT, tai kiemai ir kvartala pavertė mašinu stovėjimo aikštelė. Kaip Maximoje. Avarijų ir mirčių nebuvo.
  Dabar Neniškis iškirto 500 medžių, 10 000 m2 krūmų, uždarbiauja ,renka pinigus už stovėjimą, žustą žmonės, gamta sunaikinta. Žmonės paniekinti, serga, tarša po Neniškio projekta milžiniška. Rusiai paskandi nti.

  Ir tai Neniškis darė dėl to kad uždirbti sau ir KkT milijonus.
  A t žmonių spjovė, vykdydamas Projekta. Dabar gyventi neįmanoma, pavojinga vaikams ir žmonėms.

 5. Va taip parašė:

  Iškirto gyvatvorės, .medi, kuris niekam netrūkdė,ir krūmus. Dabar tiesiai į namus varys. Kam reikėjo kirsti? Buvo nors apsauga pestiesiems ir namams. O dabar neliko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos ambicijos prie marių: nuo kalbų iki pirmųjų popierių - beveik dveji metai

„Turi būti tikslinami Karaliaus Vilhelmo kanalo sujungimo su Kuršių mariomis konkretūs sprendiniai”, – rašoma „pietinio pocentrio Stariškių rajone” galimybių studijos ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Dešimtyje Klaipėdos mokyklų atsiras cigarečių detektoriai 

Atlikusi bandymus dviejose uostamiesčio mokyklose Klaipėdos savivaldybė nusprendė šiemet dešimtyje tokių įstaigų įrengti įprastų ir elektroninių cigarečių detektorius. Teigiama, kad ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Miestas

Tęs darbus dubliuojančioje gatvėje

Klaipėdos savivaldybė praneša po pertraukos numatanti tęsti prieš dvejus metus pradėtus bei vėliau sustabdytus gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This