Saulius Budinas – KUL vadovybės komandoje (11)

Sveikata
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-08

Pasitvirtino „Atviros Klaipėdos” jau skelbta informacija, jog konkursą užimti Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) generalinio direktoriaus pavaduotojo infrastruktūrai ir plėtrai pareigas laimėjo Klaipėdos miesto tarybos narys, liberalas Saulius Budinas. KUL praneša, jog nuo pirmadienio jis prisijungė prie KUL vadovybės komandos.

KUL nuotr.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų komanda stiprėja ir prie jos prisijungia Saulius. Jis turi reikšmingą vadovavimo patirtį, strateginį mąstymą ir didžiulį norą kartu auginti Klaipėdos universiteto ligoninę. Esu įsitikinęs, kad kartu įgyvendinsime daug sėkmingų įstaigos plėtros projektų“, – pranešime cituojamas KUL generalinis direktorius dr. Audrius Šimaitis.

S. Budinas naujas pareigas priima kaip iššūkį ir galimybę prisidėti prie trečio šalyje universiteto lygmens medicinos centro kūrimo bei plėtojimo.

„Vertinu, kad dirbsiu kartu su aukščiausio lygio vadovais. Sieksiu, kad infrastruktūros projektai būtų įgyvendinti sklandžiai ir efektyviai, užtikrinant aukščiausio lygio kokybės paslaugas Vakarų Lietuvos pacientams. Kartu su komanda dirbsime, kad Klaipėdos universiteto ligoninė palaipsniui atitiktų ateities sveikatos priežiūros iššūkius ir galėtų lygiuotis ne tik į Lietuvos, bet ir Europos universiteto ligonines”, – cituojamas ir S. Budinas, žadantis pirmiausia jėgas sutelkti į Infekcinių ligų klinikų modernizavimą bei Skubios pagalbos klinikos kūrimą.

„Tai prioritetiniai ligoninės infrastruktūros projektai. Rekonstruosime patalpas, atnaujinsime medicininę įrangą. Lygiagrečiai sparčiai vystysime naujo, pasaulinius standartus atitinkančio Skubios pagalbos skyriaus projektą. Įgyvendinti pokyčiai užtikrins dar kokybiškesnes gydymo paslaugas pacientams ir pagerins darbo sąlygas įstaigos darbuotojams”, – apie artimiausius planus kalbėjo KUL vadovo pavaduotojas.

Praėjusios kadencijos miesto taryboje S. Budinas ėjo savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

Šių metų pradžioje prie KUL komandos prijungė ir buvusi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė, einanti generalinio direktoriaus pavaduotojos valdymu ir ekonomikai pareigas.

Žymos: | | |

Komentarai (11):

Atsakymų į “Saulius Budinas – KUL vadovybės komandoje”: 11

 1. Ahtung ligoninės ligoniai! parašė:

  Visiškam sunaikinimui . Valstybės ūkyje krachas, vogti ir dar kartą vogti!
  Beje, PSD įmokų daugiau nei 3 milijardo, bet išgrobstyti privataus kapitalo bizniui. Verslas imantis iš valstybės biudžeto yra vagis, o ne verslas.

 2. amen juze parašė:

  pusę limono per bankrotbyle pasidare savo NT?… Profanas ant varkiu? ..:D

 3. Petie parašė:

  Dievė Mano Grubliauskas, Gentviliukas vadovavo didieji liberalai, ir ta ligoninė ubaginas yra, dar Budinui ne gana? Nieko gero reiškia toje kul nebus. Sam mokesčius nuskaito nuo algos, pamoki už paslaugas, o ta ligoninė ubagiška. Kur sveikatos apsaugos bapkės klaipėdos liberalai? Nu tikrai ne į ligoninių kompleksą atnaujinimą investuota.

 4. Pasisekė ligoninei parašė:

  Pastatys ligoninei dar vieną NEbrokuotą baseiną ir dar biški visokių brokelių:)

 5. Valdao parašė:

  „Akademikas „is Anglijos subure nuostabia komanda. Tiesiog neturincia analogu.

  • Dream team parašė:

   Tiesiog “Svajonių komanda” pagrindinis vadybininkas iš Anglijos liepos mėn. galės ramiai važiuoti dviračių Tour de France mėgėjų etapą, pavaduotojai viską sutvarkys. Paruošiamieji ir bandymo darbai kaip ir buvo – darbinė išvyka po egzotines šalis, universiteto ligoninė sistemingai toliau tobulėja vadybine išmone ir menamais teigiamais pokyčiais… Darbuotojų ir pacientų nuotaikos tikrai atspindi teigiamus pokyčius.

 6. Tomaa parašė:

  Nuo vilko ant meškos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Dėl milijoninių dividendų ir investicijų gali brangti vanduo (atnaujinta)

Nerimaujant, kad dėl perkrovimo gali sprogti pagrindinė miesto slėginė nuotekų linija ir tuomet nevalytos nuotekos lietųsi tiesiai į Kuršių marias, ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Sveikata

KUL pirmoji Baltijos šalyse atliko unikalią skrandžio operaciją

Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) žengtas dar vienas žingsnis gydant nutukimą – atlikta pirmoji Baltijos šalyse endoskopinė operacija po skrandžio apylankos. ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Sveikata

Konsultavo dėl vėžio

Lietuvoje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų vėžio atvejų. Prognozuojama, kad susirgimų skaičius per 10 metų dar išaugs iki 30 ...
2024-05-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This