Déjà vu: vėl kalbama apie mobingą ligoninėje (dar atnaujinta) (30)

Svarbu, Temos
Avatar photoMartynas Vainorius
2024-04-11

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradėjo tyrimą dėl skundo, kad Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) galimai vykdomas mobingas. 

Šios įstaigos vadovas dr. Audrius Šimaitis teigė tik iš žurnalisto sužinojęs apie tokį faktą ir negalintis kol kas nieko komentuoti, tačiau akcentuoja, jog organizacija yra atvira ir čia esą galima kalbėtis apie visas iškylančias problemas bei jas spręsti.  

Žinia, galimo mobingo problema prieš keletą metų purtė ir Klaipėdos universitetinę ligoninę, tapusią naujojo darinio dalimi.

https://www.facebook.com/KlaipedosUniversitetoLigonine

Kuo skundžiasi?   

„Atvira Klaipėda“ gavo anoniminį elektroninį laišką, kuris buvo nusiųstas Valstybinei darbo inspekcijai bei padubliuotas Klaipėdos merui, Seimo nariams Remigijui Žemaitaičiui ir Aurelijui Verygai.  

Laiško autorius tikina, jog rašo skundą „300 žmonių vardu“ ir žada, jog tuo atveju, jei bus pradėtas tyrimas, atskleis savo tapatybę bei ne tik liudys, bet ir suteiks dokumentus, kitus įrodymus. 

Anot skundo autoriaus, paskyrus naują įstaigos vadovą prasidėjo sumaištis ir susidorojimas su darbuotojais, kurie čia dirbo iki tol. Esą pačiam A. Šimaičiui bei jo pavaduotojai valdymui ir ekonomikai Jūratei Grubliauskienei paliepus patarėja Kristina Vintilaitė „įgyvendina teroro ir represines priemones ligoninėje, t.y. neva lėšų taupymui buvo duoti privalomi įsakymai per Vintilaitę, kad visi atsisakytų teisėtų priedų ir darbo užmokesčio dalies už realiai atliekamą darbą“.  

Esą bijodami tolimesnio susidorojimo žmonės atsisakė tokio darbo užmokesčio, tačiau jis liko pridėtas naujai priimtiems administracijos darbuotojams, kurie neva ir vykdo mobingą likusiųjų kolegų atžvilgiu.  

Skundo autoriaus nuomone, naujasis vadovas sukūrė „krūvą nereikalingų etatų brangiai kainuojančių“ ir juos užimantiems asmenims atlyginimai mokami jau buvo pagal šių metų minimalios mėnesinės algos (MMA) dydį, nors pagal šakos kolektyvinę sutartį esą turėjo būti taikoma ankstesnių metų MMA.  

„Tiesiog pradėkite patikrinimą, visi jums paliudys, pateiks dokumentus, visus įrodymus!!! Jums tereikia pradėti, sužinosite ko net savo košmaruose nesapnavote!!! Ar jūs lauksite, kol kas po traukiniu šoks, pasikars, tablečių prisiris?? Tablečių turime sočiai. To reikia, to laukiat? Paskui myksit prieš kameras, kad netikėtai nežinojot“, – dramatiškai dėstoma laiške-skunde, kartu tvirtinant, jog ligoninėje šiuo metu „tvyro tokia įtampa, kurios neapibūdinti“. 

Atliks tyrimą 

VDI Klaipėdos teritorinis skyriaus vedėjas Vytautas Ročys teigė, jog galimo mobingo atvejus tiria specialiai tam sukurtas, Vilniuje esantis šios institucijos Psichologinio smurto darbe prevencijos skyrius.  

Pašnekovo teigimu, jam jau skambino šio skyriaus vedėja, nes buvo pradėtas tyrimas ir prašė šiokios tokios pagalbos.  

„Galbūt skirsiu žmogų padėti atlikti tyrimą dėl kitų skunde minimų aplinkybių, nesusijusių su mobingu“, – sakė vedėjas.  

Naujiena, atėmusi žadą 

Ligoninės vadovas A. Šimaitis „Atvirai Klaipėdai“ sakė, jog tik iš jos žurnalisto išgirdo apie tokį skundą ir dėl jo VDI pradėtą tyrimą. Vyriausiasis gydytojas sakė, jog jį tikrai stebina tokia situacija, nes organizacija esą yra atvira ir visada galima ateiti kalbėti apie kylančias problemas bei ieškoti jų sprendimų.  

„Kol nesu susipažinęs, nenoriu nieko komentuoti, tačiau tikrai darbo sąlygos dėl reorganizacijos nesikeičia, išlaikomi tie patys koeficientai, tos pačios sąlygos. Kita vertus, suprantu, kad žmonėms kyla nerimas, tačiau visada galima kreiptis tiesiai ir viską išsiaiškinti“, – sakė A. Šimaitis.  

Su J. Grubliauskiene iki paskelbiant šią publikaciją susisiekti nepavyko, tuo metu patarėja K. Vintilaitė teigė, jog tokia žinia jai atima žadą. Moteris pasakojo, jog kaip teisininkė buvo įtraukta į valdymo grupę, kurią sudaro aukščiausi įstaigos vadovai, ir joje buvo svarstoma, kaip suvaldyti darbo užmokesčio fondą bei buvo priimti sprendimai, nepalankūs administracijai.  

„Buvo revizuotos visos administracijos struktūros – ir centrinės, ir filialų, peržiūrėtos darbo sąlygos, papildomi susitarimai dėl apmokėjimų. Nemaža dalis administracijos dirbo po 1,5 etato, nors ir taip turėdavo maksimalius koeficientus. Ir daugeliu atveju už tą papildomą pusę etato tiesiog nebuvo atidirbama. Buvo rasta, kad dalis žmonių gaudavo ir 30-40 procentų priedus. Tai buvo apgailėtina švaistūniška situacija. Per 70 procentų išlaidų sudarė būtent darbo užmokesčio fondas. Visų šių papildomų etatų ir priedų buvo atsisakyta Darbo kodekse numatyta tvarka. Esu teisininkė ir privalau užtikrinti, kad vadovų sprendimai būtų teisėti. Ar tai galima laikyti mobingu?“ – sakė K. Vintilaitė.  

ATNAUJINTA. Jau po publikacijos paskelbimo perskambinusi J. Grubliauskienė, kuriai toks skundas irgi buvo naujiena, dėl priedų ir viršetačių išdėstė tą pačią poziciją kaip ir K. Vintilaitė. Kartu ji akcentavo, kad dėl kiekvieno tokio atvejo buvo vertinama individualiai, žiūrima, ar priedai buvo paskirti terminuotai, ar ne, ar ir iš tiesų reikalingos tos viršetatinės funkcijos.

„Pas mus tikrai nevyksta taip, kaip rašoma, yra visai kitokia vadybinė kultūra. Nėra vienasmenių sprendimų, tam yra valdymo grupė. Tiesiog kai kurie žmonės jau turi atlikti tai, kas yra jų pareigybinėse instrukcijose, kokia yra jų kompetencija. Kristina Vintilaitė atlieka tai, kas jai priklauso“, – sakė J. Grubliauskienė.

Vadovo pavaduotoja tikino, kad viena esminių jos puoselėjamų vertybių yra kalbėtis su žmonėmis, o ne aklai nuleisti sprendimus.

„Ligoninėje vyko ir vyksta be gali daug procesų. Vyksta labai daug susitikimų, kad būtų galima išgirti, kaip gyvenama, kokie yra darbuotojų siūlymai. Yra labai daug kalbėjimosi. Teko išgirsti iš žmonių, kad su jais dešimtmečiais taip nebuvo kalbamasi. Tokia yra mano vertybinė pozicija. Tai kur tas mobingas gali būti?“ – kalbėjo J. Grubliauskienė.

DAR ATNAUJINTA. Staigmena tokį skundą vadina ir Jungtinės KUL profesinių sąjungų atstovybės vadovas Dainius Budrulis.

„Kas trečias ligoninės darbuotojas priklauso vienai ar kitai profsąjungai, kurias vienijame. Ir nė iš vieno iki šiol dar neteko girdėti tokio skundo. Tai labai panašu į destrukcinius veiksmus, norą kiršinti“, – teigė jis.

Apie mobingą kalbėta ir prie V. Janušonio  

2019-ųjų rudenį vilnijo gana didelis skandalas, kai Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje tuometinis sveikatos apsaugos ministras A. Veryga paviešino laišką, atėjusį į anoniminę ministerijos dėžutę dėl situacijos tuometinėje Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, tada dar priklausiusiai miesto savivaldybei. Skundo razina buvo teiginys neva tuometinis vyr. gydytojas Vinsas Janušonis naudojo nacių frazę „Darbas išlaisvina“. 

Šios ligoninės vadovybė vėliau dėl tokio laiško, kaip dėl šmeižto, buvo kreipusis į prokuratūrą. Pastaroji buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą. 

2020-ųjų pavasarį Audrius Muižys, šios ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos į uostamiesčio mero sudarytą darbo grupę, turėjusią teikti pasiūlymus dėl padėties šioje gydymo įstaigoje, deleguotas gydytojas, kreipėsi į miesto Tarybos narius dėl esą patiriamo mobingo.  

Žymos: | | | | | | | | | | |

Komentarai (30):

Atsakymų į “Déjà vu: vėl kalbama apie mobingą ligoninėje (dar atnaujinta)”: 30

 1. Na ši ligoninė (KUL)turėjo keistis. parašė:

  Na koks ten buvo ar ne mobingas išsiaiškins, bet kad ten buvo nesveikas bendravimas su pacientais tai faktas.
  Baisesnės ligoninės neteko matyti. Kiek kreipiausi buvo ne kas. Dukrai nesugebėjo nei meningito nustatyti, gerai ,kad pervežėme patys į kitą ligoninę. O tai „gydė” paracetamoliu ir nedarė reikiamų tyrimų.
  Dabar tikėsimės sunkiai ,bet bus pakeista . O rašinėjimai ,kad dirbo be skolų tai paistymas- kas kaikuriems sukėlė atlyginimus išeinant? Va jo ir klauskit kodėl į skolas įvarė šis buvęs svivaldybės draugužis.

 2. Klaipedietė parašė:

  Kaltinimas mobingu yra labai rimtas kaltinimas. O jei tai ne mobingas, toks kaltinimas – nusikaltimas. Skaitant atsiliepimus, tas mobingas įgauna jau labai ryškų pinigų kvapą. Kai pradedi skaičiuoti svetimus pinigus, tikrai darosi labai sunkų gyventi. Kažkaip užrašas ant gydytojo kabineto durų „geriausias atlygis šypsena” tampa beverčiu. O juk dažnai kitoje durų pusėje nėra ir kam nusišypsoti. Gydytojas matyt tuo metu priiminėja tuos , kurie turi daugiau nei šypseną , kurioje nors privačioje klinikoje.
  Matyt nauja KUL valdžia pajudino seną širšių spiečių arba panaikino VIP palatas. Keistas miesto valdžios požiūris į naują besiformuojantį KUL kolektyvą. Jei nesinori jiems padėti, tai bent netrukdytų. Tai mūsų miesto ligoninė ir čia mes dažnai sakome „daktarė, padėk” Gerb. Mere, neatimk iš mūsų gal net paskutinės vilties .
  Tikiu, kad VISAS ligoninės kolektyvas išspręs susidariusią situaciją ir atsities.
  Visi gydytojai mums vienodai reikalingi ir geriausias atlygis yra jų nuoširdi ir rami šypsena.

 3. algimantas parašė:

  O Janušonis taip prišikęs išsisuks sveikas ir gyvas?

  • Antanas parašė:

   Panaiti Algimantai, tamstos terminais štai ką noriu pasakyti, kol tiek darbų padarysi, kaip V.Janušonis, dar didelį žemės plotą turėsi apšikti. Janušonis dirbo be skolų, be kyšių, algas pakėlė ligoninės darbuotojams, kurie dirbo pandemijos metu rizikuodami savo gyvybėmis. Kiti visi buvo užsibarikadavę, o Janušonio ligoninė gelbėjo žmonių gyvybes, jokių skolų Janušonis nepaliko.

 4. AUDRA parašė:

  Nebuvo sujungimo plano, tiesiog iškeltos vienam filiale algos, o kiatm už tokį pat darbą sumažintos, o teisininkė nenori teisingai darbo dirbti. Vienien priedus nuima, o kitems už nieką prideda?
  Labai aiškiai pasakyta, kurių darbutojų nenori, ir daugelis palikti nežinioje, kad tylėtų. Mobingo kultūra likusi ir įsišaknijusi, nes vadoas išėjo, o vadukai liko.. neaišku, koks ten pavaduotojo skaidrus konkursas buvo??

 5. Pagaliau bando tvarkyt parašė:

  Geras, ilgai nereikėjo laukt straipsnių 🙂 Ten krūva ir administracijos, ir viso likusio personalo turėjo asmeninius susitarimus su Janušoniu. Po 1,5 etato, krūva priedų, o realiai net etato nedirbo. Dabar pajudino, bando tvarką daryt ir visi šitie žiauriai pyksta, nes kažkas paklausė “ė, o tai kodėl tu dirbi 0,75, o gauni 1,5 ir dar priedus?” 🙂
  O bendravimas, kitas lygus. Buvo kaip rusų laikais prie Janušonio, o dabar ką tu, kaip normaliam pasauly.
  Sėkmės reformatoriam, gal pagaliau tvarkos įves!

  • Nuomonė parašė:

   Kas yra dirbęs su K Vintilaite, tai žino, jei bus toks noras, ar įsakymas, eis ji buldozeriu. neatsižvelgiant į nieką…

 6. Antanas parašė:

  Sunku pasakyti, bet tenka girdėti daug juokingų dalykų apie reformatorius, geriausia, tai „gerovės tarnybos/valstybės ?” sukūrimas ligoninėje su tikrai geroviška algele . Tai puota maro metu. Niekada nepatikėsiu, kad K.Vintilaitė užsiimtų kokiu nors nedoru darbu. Tai sąžiningas ir doras žmogus. O etatų komplektacija ligoninėje rodo graudžias tendencijas, dar verkdami prašysite, kad grįžtų Janušonis ir atgaivintų ligoninę. O kur tie gaidžiai, kurie kapstė skiedryną ir giedojo psalmes apie šviesią ateitį?

  • Jau pensininkė iš ligoninės parašė:

   Puota maro metu mokėti nerealius atlyginimus, nes nei viens senbūvis, neišdirba valandų, dar intrigas varinėja.o kiekviebas naujas darbuotojas ko gero patiria košmarą patekęs i tokią sovietinę mėsmalę. Stiprybės Šimaičiui

 7. Man jau nebeaktualu parašė:

  Skundas iš esmės tiesa. Nebuvo reorganizacijos pilno projekto- su biudžetų nustatymu, apjungimu, darbo krūvių sulyginimais, funkcijų medžio apgalvojimu, sutarčių perėmimu, instrukcijų apjungimu. Todėl pradžioje ištiko tokia sumaištis ir nuostoliai. O tiesa dėl priedų tokia, kaip skunde- jau statistiškai Janušonio ligoninė aptarnavo nuo 1000 iki 1600 (pvz.kovide) lovų su vid. 1300 medicinos darbuotojų, o Jūrininkai tik 300-330 su tuo pačiu vidut.skaičiumi medikų. Taigi krūviai skyrėsi ir skiriasi trigubai. Tai suprantama, kad už papildomą, ypač intensyvų darbą buvo priedai vienoje ligoninėje, juos dabar nuima. O jūrininkai užpavydėjo algų, bet kai prireikė dirbti kiek daugiau- bėga. Nuo čia ir pradėkit tyrimą.

 8. Iš Klaipėdos parašė:

  70 procentų išlaidų sudarė būtent darbo užmokesčio fondas…net 70 proc.!!!oho!pilnai tikiu,kad tada yra ką rėžti ir rėžti…

 9. darbuotoja parašė:

  Patikekite, cia rasoma tiesa. Apie sia situacija su 300 liudininku girdziu pirma karta, bet tikrai mobingas jauciamas kolektyvuose. Nera jokios lygybes tarp filialu. Grubliauskiene vienus “megsta” labiau, kitus maziau. Simaitis “snekasi” su zmonemis, kurie turi nusiskundimu trukciodamas peciais, jokiu problemu issprendimu. Salygos dirbti baisios ne tik emociskai bet ir fiziskai. Nori kad dirbtume padidintais darbo kruviais, uz sergancius kolegas, o moketi uz dviguba darba nenori. Nors viename filiale sumoka, o kitame ne.

  • Nurėžė priedus, už kuriuos neatidirbai? parašė:

   Melas 🙂

  • darbuotoja parašė:

   Yra faktiniai įrodymai, kurie ruošiami su skundais pateikti darbo ginčų komisijai, jei tai būtų melas, nieks DI neteiktų. Faktiniai įrodymai, kaip vienam filiale Grubliauskienė moka papildomus pinigus, o kitame nemoka.

 10. Po naktinio budėjimo prabudus parašė:

  Nan rodos ,kad Jūrini nkai jaučia, kad darbuotis reikės, o ne k…. padėjus ilsėtis. Pasidarbuosit extriniu rėžimu 24/7 -tai gal ir algos pakils.
  O valdžia- STT krato, o valdžioj sėdi!

 11. Jūr. Lig. Medikas parašė:

  Kaip supratau, kalba eina apie administracijos darbuotojų išpūstų atlyginimų mažinimą. Kur jūs čia matote mobingą?

  • Alfonsas parašė:

   Čia tokia situacija kaip sako žinoma patarlė ,,Kai medžiai kertami skiedros lekia”. Esant tokiems revoliuciniams pokyčiams nuskriaustų ir nepatenkintų bus nemažai. Tai reiktų priimti kaip neišvengiamą būtinybę. Tik niekas nenori būti nuskriaustųjų pozicijoje. Daug tikimės iš profsąjungos gynybos. Laikas parodys kaip įvykiai klostysis toliau.

 12. kitas rasytojas parašė:

  Neimanoma ka nors sukurti ar pastatyti, jeigu tai daro pikti, pavydus, pilni pagiezios ir arogancijos zmones, jeigu gyd istaigos vadovas uzima imperatoriaus pozicija ir i savo artimiausia aplinka suburia zmones is praeities, jeigu gyd istaigos vadovas turi asmenisku saskaitu su viena is gyd istaigu. Problemos garantuotos ir neissprendziamos. Lig sujungimas buvo pati didziausia klaida Klp ir visos Lietuvos med istorijoje , taciau „valio ” ir „ura” suksniai nugalejo. Ardoma ir griaunama visai neblogai veikianti Jur ligonine, stumdomi zmones , siejamas pyktis ir nesveika konkurencija tarp abieju lig . kolektyvu, kuriu per NNN metu nebuvo . To nemato tik aklas ir to negirdi tik kurcias. Apie finansus, vadyba, isaugusius administravimo kastus, abie bendra tvarka ir kazkokias ten investicijas net nekalbu. Kencia ir pacientai ,ir medikai, taciau naujoji administracija ir naujas vadovas vaziuoja volu. Ir cia tik ziedeliai .Politikai pabruko uodegas, ministras skaiciuoja paskutines kadencijos sav. o jums visiems reikes gyventi, reikes med paslauku. Sveiki atvyke i „roju”, i jums sukurta ir tirazuojama „roju”. Tapote pajuokos objektu, liudnos pabaigos objektu

  • Koks melas tų reformų gynėjų. Viską verčua atvirkščiai. parašė:

   būtent Jūrininkų ligoninė prieš Jungimą buvo didžiuliame nuostolyje, o Klaipėdos ir Palangos sukauptus didžiulius pelnus jungimo metu asimiliavo. Milijonus , paliktus grynais Kl lig sąskaitose Jūrininkai iššlavė savi poreikiams- susipirko aparatūrą jJūrininkų ligoninei. Dar norit?

 13. Blin parašė:

  Baisu kas ten darosi pažiurėjus vien tik į urologini skyriu , sulaužyta aparatūra operuoja kaip 80 metais .

  • Valdao parašė:

   Siaip,jeigu normaliai,jeigu jums tikrai yra idomi tiesa ir realus sios lig.egzistavimas,tai reikalas yra drumstas ,juodas ir klampus. Gyd istaigos valdymas primena 1982,slovingus TSKP laikus. Ir pirmas smuikas yra naujas direktorius ,bei jo pavaduotojai. Taciau tiesos nekam nereikia ir ji labai nepatogi. Geriau gyventi tyliame liune,sapnuose. Na,jus to nusipelnete,nes tikejote iliuzijomis ir fantazijomis. Ir vis dar tuom tikite. OLaikas tiksi…

  • Jolanta parašė:

   Jūrinkų ligoninėje tikras bardakas. Niekas viešai net nežino. Talonai pas kardiologus neurologus išeina pro kitas duris. Kasnežino kitų durų kaip ir aš talono paskokį atlikusį nieka m neprireikusį specialistą laukia apie tris mėn. Pas geresnius gydytojus talonai paliekami. Juos gauna norintysis per savaitę. Sakykim pas tijūnelienę pažįdtamas gavo per savaitę. Padarėkraujo tyrimus paskyrė gerus vaistus ir dar atliko kraujagyslių KT. Aš KT laukiau pusę metų. Po poros savaičių darys koronagrafiją. Tai vyksta šiom dienom. Aš koronagrafijos irgi laukiau irgi pusę metų

 14. Klaipėdietis parašė:

  Seniau rašiau, kad jei neatsikratis visų, pabrėžiu, visų, su Janušoniu dirbusių pavaduotojų, reforma bus stabdoma. Čia kaip komunizmo sėkla, įsisiurbusi į kraują, nes Janušonio vadovavimo metodas buvo lojalumo, pataikavimo, skundimo, apsistatės tokiais parankiniais. Kurie nesutikdavo, nedirbo. Prie ko čia mobingas, kas, ką mobinguoja, išsiaiškinkit šio žodžio prasmę .

  • Xxc parašė:

   Ta pati norėjau rasyti kol pakaliku neisnaikins tol nebus tvarkos, mobingas egzistuoja nuo kliniku vadovu, kas tvirtina tabelius pvz. Nepatiinki negausi pavadavimu, esi profsajungos narys irgi norės pasirasys pavadavima norės ne.

 15. Iš VE dalis teksto parašė:

  Praėjo jau daugiau nei metai, kai veiklą pradėjo Klaipėdos universiteto ligoninė, tačiau jau artimiausiu metu absoliuti dauguma ligoninės darbuotojų gaus pasiūlymus PASIRAŠYTI naujas darbo sutartis.Iki rugsėjo mėnesio planuojama panaikinti dabar veikiančius tris filialus ir sukurti visiškai naują struktūrą. Reformoje aktyviai dalyvaujančios darbuotojų profesinės sąjungos baiminasi, ar nauja struktūra veiks efektyviai, pateisins darbuotojų ir pacientų lūkesčius.

  Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus reiškia didelį susirūpinimą dėl skolose skęstančioje ligoninėje veikiančių procesų ir oficialiai kreipiasi į ministeriją. _____.Pagal mano turimą informaciją, pastaruoju laikotarpiu vien iš Jūrininkų ligoninės iš darbo išėjo 40 iš 230 gydytojų ir apie 30 slaugytojų.

  Tai tikrai pavojų keliantys skaičiai ligoninėje, kuri yra regiono kardiologijos centras, gelbėjantis pacientus po infarktų ir insultų“, – sako A. Vaitkus.

  Anot jo, į jį tiesiogiai kreipiasi klaipėdiečiai ir ligoninės darbuotojai, nes juo pasitiki. Todėl meras ir toliau žada aktyviai dalyvauti visuose su Klaipėdos universiteto ligonine susijusiuose procesuose. JIS YRA IR LIGONINĖS STEBĖTOJŲ TARYBOS NARYS .

 16. Nieko nuostabaus parašė:

  Skundas surašytas tokia stilistika, kad atrodo net ne mediko rašytas. Janušonis išeidamas paliko bombą, perdėtai padidintas algas, tuo pastatydamas ligoninę į sunkią finansinę situaciją. Vietoj to, kad lėšos būtų skiriamos ligoninės modernizavimui, dabar pravalgomos padidintoms algoms. Situacija matomai bandoma tvarkyti ir tokiais skundais bandoma trukdyti. Labai apmaudu, kad su tais trukdytojais ir Klaipėdos meras kartu.

  • ? parašė:

   Pradėsiu nuo to Klaipėdos meras yra KUL stebėtojų taryboje . Aš eilinis klaipėdietis žinau , o jūs , neva žinantis apie paliktas bombas ligoninėje , nežinote ? Ar ne toks tikslas – MEDIKAMS kelti atlyginimus ? Tai, pakelkite likusiems ne Janušonio ? Nesugebate ? Tada ….eikit šieno ravėti , o ne apie paliktas bombas ligoninėje aiškinti . Mano nuomone, gali būti, kad pakėlimas bus pripažintas teisėtu ir kitų būdų kaip ” sumažinti ” medikams atlyginimą nėra be dar vienos neva ” reformos” ? Naujos sutartys ir t.t. Pagaliau dirbę pas Janušonį yra tokie patys darbuotojai kaip ir likę . Man vis labiau panašėja situacija darosi apverktina pacientams ir jokios žymės dėl ” aukščiausios kokybės paslaugų ” .

  • Kl parašė:

   Nieko Janušonis nepakėlė. Daug metų ir pačiuose sunkiausiuose skyriuose naktimis nebuvo slaugytojų padėjėjų. Nors ir dabar tas pats. Kiek susitaupė pinigų?

 17. Jeg parašė:

  Ar nebus čia Janušonio seną širšių lizdą paklibine? Tai dabar sukruto kaukti visi 😂😂😂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sveikata

Dėl nebaigto ligoninės priimamojo statybos - dar vienas konkursas

Klaipėdos universiteto ligoninė (KUL) dar kartą paskelbė viešojo pirkimo konkursą dėl dar 2021 m. pradėtos ir nebaigtos jos filialu tapusios ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Sveikata

KUL keičiasi skubios pagalbos teikimo tvarka

Klaipėdos universiteto ligoninė (KUL) skelbia, kad iš dalies keičia skubios pagalbos teikimo tvarką. Jos filiale Jūrininkų ligoninėje nebelieka skubios pagalbos ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Politika

Patvirtinti galutiniai rinkimų į Europos Parlamento rezultatai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį patvirtino galutinius birželio 9 d. vykusių rinkimų į Europos Parlamentą rezultatus. Sulaukusi rezultatų iš Lietuvos ...
2024-06-16
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This