Tadai, kodėl taip kukliai?* (27)

Spyglys
Spyglys
2024-04-19

„To dar nebuvo, kad savivaldybės biudžetinės įstaigos direktorius reklamuotų savo atvaizdą „visame gražume” miesto stenduose. Skirti GPM prašo daug kas, bet kaip šis narcisizmo įsikūnijimas ir savimyla dar niekas „nenugrybavo”. Juk dar reikėjo nemažus (mokesčių mokėtojų) pinigus sumokėti už tokio dydžio spausdinį ir už jo buvimą stende. Dar nėra buvę tokio įžūlumo“, – parašė Spygliui laišką viena jo bičiulė ir pridėjo atitinkamą nuotrauką.

Spyglys, nors ir pritaria kai kurioms jos mintimis, kartu turi pastebėti, jog laiške minimas Klaipėdos koncertų salės vadovas Tadas Grabys, žinant jo ego didumą, visgi šį kartą pasikuklino. Juk neužsisakė žmogus paties didžiausio miesto lauko reklamos stendo, esančio ties Minijos ir Sausio 15-osios gatvių sankryža. Kita vertus, kadencija dar nesibaigia, tai viskas dar priešaky.

Tad, Tadai, jei sugalvotum imti ir tą stendą – kreipkis, Spyglys žino jo savininko kontaktus. Gali tiesiai, arba gali per Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, kaip jau esi įpratęs. Ir, žinok, Spyglys, nepaims komisinių – jis, kaip ne kurie, labai atsakingai žiūri į mokesčių mokėtojų pinigus.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (27):

Atsakymai į “Tadai, kodėl taip kukliai?*”: 27

 1. Virginija parašė:

  Spyglys nuotrauką pamatė ir suviduriavo. Vadinasi ta nuotrauka atliko savo misiją. Žinomumas 💯

 2. Gyventojas parašė:

  Ar tam direktoriui viskas gerai su galva? Net jei ir reklamuoja koncertų salę, tai tikrai ne direktorius turėtų būti šiame stende.

 3. neįtikėtina parašė:

  Ar čia humoras? Jei ne – tai siaubas.

 4. Ypatingai bukam libernevykėliui, kuris parašė:

  NEŽINO LR KONSTITUCIJOS ! Bemoksli , 31 straipsnis

  Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

  • Tam IP: 90.131.42.153 parašė:

   Beitai, pats ant savęs pasisakai – bemokslis esi tu pats, vidurinę tik baigęs ir dirbi savivaldybėje, neregėta! Vos tau išstenėjo padėjėjo vietą, puodelius ir puodus nešioti, nes nieko kito nesugebi, tiesa rautis gerai sugebi.

  • Prasivėdink , pletkininke :) parašė:

   Totalus košmaras galvoje 🙂 panašu jau aišku kodėl ” mokslai neįkandami ” 😀

 5. IP: 90.131.42.153 ponui parašė:

  Nevykėlis ir nemokša esi tu pats. Gėda darai visai savivaldybei, kad ten sėdi, kokia nauda iš tavęs? Tik ėdi duoną iš mokesčių mokėtojų ir perdi, būdamas įtariamuoju.

  https://www.atviraklaipeda.lt/2024/03/19/savivaldybes-administracijos-direktoriui-padedantis-mero-bendrazygis-kaltinamasis-baudziamojoje-byloje/

  • Nevykėliui , parašė:

   Gėda , bent man, kad miesto taryboje dirba t.y priima sprendimus kaip ” gyventi mieste ” turėsiu aš , neteistas klaipėdietis , politinės korupcijos byloje NUTEISTOS partijos Liberalų sąjūdis deleguoti tarybos nariai ! GĖDA ! O tai, kad jų nėra politinėje miesto valdymo koalicijoje , mane džiugina . 🙂

 6. Klausimas IP: 90.131.42.153 parašė:

  Tai gi tas buvęs džiazo meras iš jūsų komandos, koalicijos narys, kaip pakomentuosite?

  • Į koaliciją buvo kviečiami parašė:

   visi KURIE NORĖJO DIRBTI Klaipėdai ir klaipėdiečiams 🙂 Ir kas blogai ? Faktas , prie mero Grubliausko, šis ponas laimėjo pareigas ir tiek : ) Dabar dirbantis meras yra jo viršininkas , o ne draugas . Politinės korupcijos byloje NUTEISTA partija Liberalų sąjūdis iki šiol nenori dirbti klaipėdiečiams ? 🙂

 7. Negerai parašė:

  Gal tada meras turėtų atkreipti demėsį kaip leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai.

 8. Ligitai parašė:

  Nuo kada Grabys patapo mero draugu? Meras yra jo viršininkas.

 9. Gėda parašė:

  Kodėl niekas iš darbuotojų nepatarė, kad čia visišką nesąmonė. Gėda.

  • Prasidedant pletkininkui parašė:

   Galvoje pas tave košmaras, tiksliau puvenos, nes nemokėti mokesčių yra nusikaltimas. Ir dar eiti politikon.

 10. Jonas parašė:

  Kur žiūri savivaldybė?
  Ar čia viskas OK?

  • Ligita parašė:

   tai čia mero draugas. niekas nieko negali sakyti ir piktintis.

  • Ligita pletkinate , nes parašė:

   žinoti liberciniškiems nereikia ? __Į Klaipėdos koncertų salės direktoriaus kėdę – iš džiazo komandos______P.S. tekstukas iš AK . Aš tikrai nesuprantu, negi taip norisi demonstruoti kvailumą ?

  • Laima parašė:

   Sunku įsivaizduoti, jei ilgametė Koncertų salės direktorė Danutė Žičkuvienė šitaip pasielgtų, be abejo šito negalėtų būti. O dar savivaldybės įstaiga. Gėda žiūrėti. Kas būtų jei visų įstaigų vadovai pradėtų savo atvaizdus dėti ant miesto stendų. Muziejų, kultūros centrų, bibliotekų ir t.t. Trūksta žodžių!

 11. Vardas parašė:

  Apgailėtina

 12. Ligita parašė:

  o nereikėjo uždėti ant plakato Klaipėdos garsiosios violončelininkės. ji tiesiog spinduliuoja festivalio nuotaiką.
  bet neeee, gi šitas ponulis nori mieste pasipuikuoti… kokiems rinkimams ruošiasi? įdomu abai labai. kiek kainavo šitas plakatas?

  • Vardas parašė:

   Uždėtas ir garsus violončelininkas, bet Spyglys nepasivargino paviešinti. Stengėsi išlaikyti akivaizdų nusistatymą.

  • Vardui parašė:

   Bet pasikuklinti Tadas tai galėjo. Va Kupšytė čia žiūrėtųsi gerokai prasmingiau. Esi kur matęs festivalio reklamą, kurioje puikuotųsi kad ir organizatorius, kuris šiuo atveju ir natų turbūt nepažįsta?

 13. Oho parašė:

  Nepasikuklino žmogelis. Kaip politinė reklama, nieko bendro neturinti su violončelės festivaliu. teisingai Spyglys įvardijo asmenybės tipą.

 14. Joris parašė:

  Išsikuopė savo gryčią, ko čia nepasipuikavus? Nors toks įmitęs, užsukt į sporto salę pasportuot neprošal būtų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This