Gerumo PARA-TONAS sugrįžta su dviguba jėga 

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-21

Prieš 6 metus Klaipėdoje gimusi iniciatyva, kurios metu sportuojant buvo galima prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, bus rengiama ir šiemet, gegužės 31-ąją bei birželio 1-ąją dienomis. Šįkart jau bus galima savo jėgas išbandyti ne tik Klaipėdos baseine bet ir ant Švyturio arenos parketo, „Akropolio“ ledo ar žaidžiant e-žaidimus „GG Arenoje“.

2023-iaisiais Klaipėdos baseinas su partneriu „Saugus vanduo“ surengė originalią gerumo akciją, prie kurios prisidėjo pirmieji partneriai – „Švyturio“ arena. Ji buvo pavadinta PARA-TONAS. Visi dalyviai galėjo prisidėti prie mažųjų klaipėdiečių, patiriančių stiprius likimo išbandymus, gerovės. Klaipėdos baseine buvo galima plaukti visą parą – net 1 440 minučių. O „Švyturio“ arena taip pat visą parą laukė norinčiųjų išbandyti parketą.

Už šios iniciatyvos metu suaukotas lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams pernai buvo nupirktas pozicionavimo čiužinys, stovynė, vaiko raidos vertinimo priemonių rinkinys, planšetiniai kompiuteriai, specialistų veikloms būtinos, lavinamajam darbui būtinos priemonės.

Klaipėdos baseino kolektyvas džiaugiasi, kad šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė nauji partneriai – „Akropolis“ ir „GG Arena“. Tad šįkart bus galima ne tik žaisti krepšinį ar plaukti baseine, bet ir čiuožinėti ant „Akropolio” ledo bei žaisti e. žaidimus „GG Arenoje“.

Pasak organizatorių, naujasis PARA-TONO logotipas įkūnija galingą solidarumo ir bendradarbiavimo dvasią, nešdamas svarbią žinią apie vienybę ir bendrą tikslą. Šį simbolį kūrė visos keturios įmonės, prisidedančios prie šios iniciatyvos. Į logotipą įpinti keturi skirtingi elementai, atspindintys kiekvienos įmonės veiklą ir norą daryti gerus darbus. „24 valandų plaukimas” atskleidžia šios iniciatyvos pradžią, mažytę idėją, kuri augo iki didelės gerumo jėgos, jungiančios ne tik plaukimą, bet ir kitas veiklas.

„Šia akcija ir vėl siekiame kelių tikslų – diegti žmonėms meilę sportui, plaukimui ir rinkti lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Priartėkime prie šių vaikučių širdžių savo gerumu. Kartu uždegdami šviesą, meilę ir džiaugsmą jų akyse“, – pranešime cituojama Klaipėdos baseino sporto vadovė Eglė Vaupšaitė.

Registracija į 24 val. plaukimą baseine vyksta iki gegužės 26 d. – https://bit.ly/3QoguCf

„Pasijuskite tikru profesionalu ir sportuokite ant vieno iš naujausių parketų Lietuvoje. Suburkite draugus, kolegas ar verslo partnerius, pasiimkite krepšinio batelius ir ypatingai praleiskite laiką ant šio parketo. Išsinuomavus parketą už auką, galima žaisti krepšinį, mėtyti baudas, šokti ar veikti ką tik norite“, – kviečia „Švyturio“ arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

Rezervavus pasirinktą laiką Švyturio arenoje (tai galima padaryti čia) jos parketas 90 min. priklausys tik į tokią komandą susibūrusiems bičiuliams.

„Švyturio“ arena kartu su partneriais – krepšinio klubu „Neptūnas“ – kviečia registruotis ir į atvirą treniruotę su ekipos krepšininkais, o drąsiausius – mesti iššūkį „Neptūnui“ 3×3 turnyre. Detali informacija apie tai skelbiama čia.

„Prisijungiame prie „Gerumo PARA-TONO“ ir kviečiame visus čiuožinėti ant „Akropolio“ ledo, mėgautis DJ muzika, karštu arbatos gėrimu, gera nuotaika ir kartu prisidėti prie kilnaus tikslo. Už bet kokią Jūsų šiai iniciatyvai paaukotą sumą suteiksime Jums čiuožimo sesiją. Čiuoždami ant ledo galite suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Nepraleiskite progos gerai praleisti dieną ir naktį, nes sportuoti ir aukoti – geras TONAS! Atskiros registracijos nėra, tad lauksime visų PC AKROPOLIS ledo arenoje“ – kalbėjo Klaipėdos PC „Akropolis“ valdytojas Tomas Rimkus.

„Esame viena didžiausių e. sporto arenų Europoje ir labai džiaugiamės galėdami prisijungti prie „Gerumo PARA-TONO“. Mūsų arenoje kiekvienas žaidėjas ras sau tinkamą vietą – nuo STANDART iki VIP kompiuterių su aukščiausios kokybės įranga. VIP kompiuteriai su „BenQ“ monitoriais ir specialiais „Logitech“ žaidimams skirtais komponentais užtikrina nepriekaištingą žaidimo patirtį. Kviečiame visus entuziastus dalyvauti ir prisidėti prie šios prasmingos iniciatyvos, nes kiekvienas jūsų žaidimas gali atnešti džiaugsmą mažiesiems, kuriems reikia mūsų pagalbos“, – sakė „GG Arenos“ vadovas Ramūnas Vyšniauskas.

PARA-TONAS visose įstaigose startuos gegužės 31 d. 10 val.

Žymos: | | | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Įrengė galingiausią elektromobilių įkrovimo stotelę Klaipėdos regione

Bendrovė „Enefit“ Klaipėdoje įrengė naują ypač spartaus įkrovimo stotelę. Teigiama, kad šie įkrovikliai šiuo metu yra galingiausi tiek visame Klaipėdos ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Sportas

Sportuojant rinktos lėšos kūdikių namams

Uostamiestyje septintą kartą vykusioje gerumo akcijoje „Para-tonas“ dalyvavo 170 dalyvių, iš kurių jauniausiam – tik šešeri metai. Šiemet didinant gretas ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Neptūno“ sezonas baigėsi

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ...
2024-05-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This