Rimantą Taraškevičių įsiutino savivaldybės darbo tempai (12)

Miestas, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-06-05

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių. Kas yra atsakingas, kas nepadaro savo darbo?” – taip rūstavo buvęs Klaipėdos meras, dabartinis miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius trečiadienį vykusio šio komiteto posėdžio metu.

Jį papiktino tai, kad Savivaldybės administracija nesugebėjo laiku baigti projekto „Dangės upės pakrantės šlaito erozijos ir jos padarinių šalinimas“ dokumentacijos parengimo, o krantams ties Botanikos sodu fiziškai sutvirtinti šiemet skirtus 100 tūkst. eurų meras siūlo panaudoti paupio augmenijai tvarkyti beveik 9 km ilgio atkarpose. Dėl to meras teikia savivaldybės Tarybai atitinkamą sprendimo projektą.

Mato Mačiulskio nuotr.

Išgirdęs, kad šiemet upės šlaitų ties Botanikos sodu nepavyks sutvarkyti, R. Taraškevičius kirto: „Turi pavykti!” Jis siūlė pateiktam projektui nepritarti.

„Parengta, kaip savivaldybės administracijai patogu. Kategoriškai reikalauju, kad liktų”, – širdo jis dėl bandymo atsisakyti šiemet suplanuotų darbų. Jam antrino ir liberalas Saulius Budinas.

Klausimą pristačiusi Aplinkosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Renata Chockevičienė, turėjusi už visą Savivaldybės administraciją atlaikyti komiteto pirmininko ir kitų komiteto narių priekaištus, teigė, jog krantų tvarkymo projektas yra „rengimo stadijoje”. Esą buvo parengtas paprastesnis projektas, o dabar jį reikia perdaryti.

„Toj vietoj yra bėda”, – atsiduso ji. 

„Tegul dirba, tegul atsakys, kodėl nepadarė, tegul atsako”, – nenurimo R. Taraškevičius.

Vidui Karoliui pasiūlius atidėti šio klausimo svarstymą bei išgirdus, kad projektą įgyvendina savivaldybės biudžetinė įstaiga „Klaipėdos paplūdimiai”, komiteto nariai bendru sutarimu nusprendė kito posėdžio metu išklausyti šios įstaigos vadovus, kad šie pasiaiškintų.

Žymos: | | | | | | | | |

Komentarai (12):

Atsakymų į “Rimantą Taraškevičių įsiutino savivaldybės darbo tempai”: 12

 1. Nemoka organizuoti parašė:

  Kitamet nesutvarkytas paupys dar labiau nuslinks, sugriaus taką. Apsileidėliai

 2. Nemoka organizuoti parašė:

  Kitamet mesutvarkytas paupys dar labiau nuslinks, sugriaus taką. Apsileidėliai

 3. O mero nesiutina uostininkai? parašė:

  Juostiniai spjovė į sa ivaldybėe ir daro ką nori. Kaip pas prezidenta pas Lataka važiuoja susitikinėti karo ir kt užsienio agentai iš Kanados, Vokietijos ir kt šalių, apie kalba nerašo. Nuslėpta nuo žmonių.

  Ir nuolat meluoja Latakas. Tai kai ka sužinojau per steaipsni:
  https://www.atviraklaipeda.lt/2024/06/05/ar-mums-dar-liks-gelo-vandens/

 4. Manau parašė:

  liko paskutinė, pati geriausia, labiausiai valdžiai patinkanti išeitis – būtina pirkti studiją, juk tekainuotų kokį 20-30 tūkstančių.

 5. Anonimas parašė:

  Manau Euru slinkimo i kisenes „erozija” prasidejo nuo „Gedo” kalno(desimtys milijo,jau …) !?Minti-fantazijas pagavo ir „milicijos-nemuno ausros” … !? SAZINES,”proto erozija”,gimdo nebaudziamumas.

  • Oi oi parašė:

   Pagaliau rado vietos liberpyderiai prie ko prisikrušti :D) Ir suprantama – Vaitkus beveik visus pinigų sunki mo lizdus išdraskė…Baisi negerovė.. :D))

 6. Stebėtojas parašė:

  Rimantas pratrūko, jau gerai. Tikrai toje vietoje yra rimta problema ir ją galima paprastai išspręsti. Tačiau sprendžia tik meras. Būtų gerai kad meras pralėktų su dviratuku ir pagalvotų kaip paprastai, be didelių planų galima būtų pristabdyti Danės kranto eroziją/

  • Pritariu parašė:

   Pritariu Jums. Kad Rimantas pratrūko tai jau gerai, gal pajudės viskas iš mirties taško. Tik kad rankų nenuleistu..

 7. pamatysim parašė:

  kai atleis dar „pagal politines pažiūras” netinkančius kadrus, tada tempai bus STOVINTYS.

 8. Xxx parašė:

  A jis vis sėdi savivaldybei, nu tikra rakstis subinei, eitu poilsio jau dar vis mazai, kitas i ligonine isitaisė, nu trūksta žodžių net.

  • .. parašė:

   o ką jam veikti ? Su kaimynu Makūnu nuo ryto iki vakaro glamonėtis? Tai va, dabar abu ir įsikabinę naftalininiais nagais į valdžią. Be to, gal ir pačių bizniui kažkokios naudos yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takas prie Dangės: ar išsipildys R. Taraškevičiaus pranašystė?

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių”, – ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Verslas

„Raguvilė“ prižiūrės ir visas Klaipėdos kapines

Nuo birželio vidurio pietinės Klaipėdos miesto dalies bendrųjų erdvių švara ir tvarka besirūpinanti UAB „Raguvilė“ trejus metus už beveik milijoną ...
2024-07-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This