Pas šoferius ir elektrikus – pinigų kaip šieno* (2)

Spyglys
Spyglys
2024-06-12

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 milijono eurų finansiniu indėliu į įstatinį kapitalą, nutarta atšvęsti.

Tam šventam reikalui už 20 863 eurus nupirktos 6 valandų trukmės vasaros sporto renginio organizavimo paslaugos iš UAB „Mapa Holding”. Sportuojama bus maitinantis „glotnučių dviračiais”, geriant vaisvandenius. Skanaus. Juolab, kad vienam asmeniui skirta po 100 eurų „ant galvos”

Sporto renginių repertuaras ir tvarkaraštis viešai neskelbiami – jie ir taip labai aiškūs po „Klaipėdos paslaugų” vėliava suvienytų Klaipėdos autobusų parko ir „Gatvių apšvietimo” darbuotojams. Viešais neskelbiama ir renginio vieta (nurodoma, kad jis turi vykti ne toliau kaip 50 km už Klaipėdos). Matyt, bijoma, kad Spyglys neužsuktų ir neapdainuotų vaisvandenių gėrimo ceremonijos.

Bet Spyglius praneša, kad jam tokia konspiracija – nė motais. Jis tikrai atvyks, sportuos ir apdainuos visus ir kiekvieną dalyvį.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Pas šoferius ir elektrikus – pinigų kaip šieno*”: 2

  1. Anonimas parašė:

    O ka, „autobuso parko „pirtinkai””, veiks pagal programa !? Negi „nesustudijuota”kiek „vantos lapu” issirasyti,i kur, kokiu pavidalu „garo” paduoti … ,kur „vantos „lapa” klijuoti … !?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takas prie Dangės: ar išsipildys R. Taraškevičiaus pranašystė?

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių”, – ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This