P0

Puslapio taisyklės, privatumo politika ir grąžinimas

VšĮ „Klaipėda atvirai“, siekdama informuoti savo skaitytojus, pateikia puslapio www.atviraklaipeda.lt naudojimo taisykles. 

 1. Šios naudojimosi taisyklės (toliau – taisyklės) yra taikomos vartotojams, norintiems skirti paramą VšĮ „Klaipėda atvirai“ valdomam portalui atviraklaipeda.lt, arba tik naršantiems, rašantiems komentarus.
 2. VšĮ „Klaipėda atvirai“ pasilieka teisę bet kuriuo metu atnaujinti ir keisti šias taisykles be išankstinio įspėjimo.
 3. Ši svetainė yra saugoma intelektininės nuosavybės teisių, todėl Jums, iš anksto naudojimo sąlygų nesuderinus su svetainės valdytoju, nėra suteikiamos teisės naudoti svetainėje esančius prekinius ženklus, dizainą arba autorių teisių saugomus elementus.
 4. Svetainėje gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių valdomas svetaines. VšĮ „Klaipėda atvrai“ nevykdo šių svetainių stebėjimo ir neatsako už  jose pateikto turinio tikslumą, paslaugų kokybę, atliekamus veiksmus, susijusius su reklama ar asmens duomenų saugumo reikalavimais.
 5. Skaitytojui nesuteikiama galimybė pateikti periodinio paramos pervedimo, jeigu jis nėra susipažinęs su šiomis taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog skaitytojas yra susipažinęs su taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš atlikdamas pervedimą, jis patvirtina savo pritarimą taisyklėms pažymėdamas atitinkamą žymę užsakymo metu.
 6. Tais atvejais, kai skaitytojas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo pervesti paramą elektroniniu būdu. Priešingu atveju laikoma, jog skaitytojas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis puslapio taisyklėmis.
 7. VšĮ „Klaipėda atvirai“ atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog skaitytojas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su puslapio taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
 8. Skaitytojas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant puslapyje, jo kompiuteryje bus išsaugoti failai, siunčiami iš interneto serverio į jo kompiuterį. Šie failai reikalingi sėkmingam naršymui po parduotuvę ir tai yra įprastas technologinis sprendimas dirbant bet kurio tipo interneto naršyklėmis.
 9. Skirta parama VšĮ „Klaipėda atvirai“ yra negrąžinama. Tačiau kiekvienas mokėtojas gali atsisakyti suteikti paramą ateinančiam mėnesiui.
 10. VšĮ „Klaipėda atvirai“ patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.
 11. VšĮ „Klaipėda atvirai“ patvirtina, kad asmens duomenis tinklapyje renka apibrėžtais ir teisėtais tikslais, asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai. Asmens duomenys perduodami teisėtai ir sąžiningai veiklą vykdančiai trečiai šaliai – mokėjimų vykdymo operatoriui.  
 12. Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis puslapiu sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
 13. VšĮ „Klaipėda atvirai“ patvirtina, kad įmonė nerenka ir nesaugo tinklapio lankytojų asmeninių ir mokėjimo kortelių duomenų. Šiuos duomenis renka išorinis atsiskaitymo kreditine kortele tiekėjas, kuris tai daro ES ir LR įstatymų ir kitų teisės aktų patvirtinta tvarka.
 14. Nusprendę portalą atviraklaipeda.lt remti prenumeratos pagrindu kas mėnesį, patvirtinate ir sutinkate, kad įgaliojate atlikti pasikartojančias neterminuotas mokėjimo operacijas, kurių metu bus mokama VšĮ “Klaipėda atvirai” taikant Jūsų pasirinktą sumą ir patvirtintą mokėjimo būdą, pasikartojančiais intervalais, kol paslaugos prenumeratą nutrauksite puslapyje http://www.atviraklaipeda.lt/paramos-atsaukimas/suvesdami savo vardą ir pavardę bei keturis paskutinius banko kortelės, iš kurios periodiškai nuskaitomos lėšos, skaitmenis. 
 15. Įgaliodami vykdyti pasikartojančias mokėjimo operacijas įgaliojate VšĮ “Klaipėda atvirai” apdoroti tokį mokėjimą kaip elektroninį nuskaitymą, lėšų pervedimą iš skirtosios Jūsų sąskaitos arba kaip mokesčius, taikomus skirtajai Jūsų sąskaitai (mokant kredito kortele ar pan.). 
 16. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.
 17. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
 18. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

KONTAKTAI SUSISIEKIMUI

Jeigu turite klausimų dėl mūsų puslapio naudojimo taisyklių, susisiekite su mumis el. paštu info@atviraklaipeda.lt, tel. + 370 65077550 arba adresu VšĮ “Klaipėda atvirai”, Tiltų g. 16, 4 aukštas, Klaipėda.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės. 

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt