Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas

Tęsia tradiciją pagerbti išskirtinį klaipėdietį

Šeštadienį Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas, Klaipėdos žydų bendruomenė ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejus vėl sukvietė miestiečius į tradicinę „Vynerio arbatėlę“ Klaipėdos skulptūrų parke, skirtą pagerbti išskirtinį klaipėdietė Julių Liudviką Vynerį (Julius Ludvick Wiener). 

Vėl rengs „Vynerio arbatėlę”

Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas, Klaipėdos žydų bendruomenė ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejus miestiečius balandžio 6-ąją, 13 val., kviečia į tradicinę „Vynerio arbatėlę“ Klaipėdos skulptūrų parke. Julius Liudvikas Vyneris (Julius Ludvick...

„Vynerio arbatėlė” – su žvilgsniu į ateitį

Tradicinio renginio „Vynerio arbatėlė“ Skulptūrų parke metu šįkart buvo pristatytas ir baigiamas rengti techninis Skulptūrų parko rekonstrukcijos projektas, kurį žadama pradėti realizuoti 2020 metais.

Vėl kviečia „Vynerio arbatėlė”

Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas drauge su Mažosios Lietuvos istorijos muziejumi bei Klaipėdos valstybine kolegija (KVK) balandžio 7 d. 12 val. kviečia miestiečius į tradicinę „Vynerio arbatėlę“ Skulptūrų parke. „Apsilankydami Skulptūrų parke,...

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest