P0

Transportas

Tirs daugiau buvusios direktorės veiklos epizodų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-11-17


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pranešė, jog nusprendė naujomis aplinkybėmis išplėsti atliekamą tyrimą dėl buvusios Klaipėdos savivaldybės valdomos UAB Klaipėdos autobusų parkas (KlAP) direktorės Jelizavetos Daugininkienės elgesio.

Kai kuriais Klaipėdos autobusų parko veiklos aspektais jo savininkė Klaipėdos savivaldybė pradėjo domėtis tik generalinei direktorei Jelizavetai Daugininkienei išėjus užtarnauto poilsio. Martyno Vainoriaus nuotr.

Papildomai VTEK aiškinsis aplinkybes, kai J. Daugininkienė galbūt sprendė klausimus dėl savo pačios darbo eigos. VTEK duomenimis, 2016 m. birželį J. Daugininkienė pirmininkavo bendrovės valdybos posėdžiui ir balsavo dėl savo pačios, kaip bendrovės vadovės, darbo apmokėjimo. O tų pačių metų liepą ji pakeitė savo darbo sutartį, nusistatydama tarnybinį koeficientą, ir ją pati pasirašė.

Tyrimą dėl J. Daugininkienės elgesio VTEK pradėjo spalio pabaigoje. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tyrimas pradėtas Klaipėdos miesto savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos pranešimo pagrindu. Teigta, kad J. Daugininkienė šioje bendrovėje įdarbino savo dukrą Juliją Pliutienę, kaip sau tiesiogiai pavaldžią darbuotoją.

VTEK taip vertina, ar J. Daugininkienė nepriiminėjo sprendimų, susijusių su dukra.

KlAP spalį pradėjo vadovauti konkursą laimėjęs Vaidas Ramanauskas, iki tol bendrovėje dirbęs Eksploatacijos departamento direktoriumi.

 


  2017-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt