P0

Politika

Ninos Puteikienės vėl neįsileido į Etikos komisiją (1)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-11-23


Dauguma Klaipėdos miesto Tarybos narių jau antrą kartą opozicijos atstovei Ninai Puteikienei užtrenkė duris į Etikos komisiją. Šįkart tokį sprendimą inicijavo šios politikės kritikuoto Rusų aljanso atstovai, kuriems užkliuvo tai, kad pati N. Puteikienė buvo svarstyta ir šios komisijos pasmerkta.

Miesto Tarybai ketvirtadienį buvo teikiama svarstyti sprendimo projektas, kuriuo pagal “gautus viešųjų juridinių asmenų siūlymus” į Etikos komisiją siūlyti Klaipėdos žydų bendruomenės pirmininkas Feliksas Puzemskis, Klaipėdos universiteto studentų sąjungos narys Edmundas Jurkaitis, nuo seniūnaičių sueigos – Irena Gailiutė (Brožynų g. seniūnaitė), Rita Borta (Alksnynės g. seniūnaitė), Mindaugas Priaglauskas (Švyturio seniūnaitis), o nuo miesto Tarybos opozicijos ir frakcijoms nepriklausančių narių – N. Puteikienė. Ji siūlyta vietoje mandato atsisakiusios buvusios miesto Tarybos narės Ligitos Girskienės.

Pristačius šį sprendimo projektą Rusų aljanso atstovė Jolanta Skrabulienė pateikė frakcijos siūlymą nepritarti N. Puteikienės kandidatūrai. Esą Etikos komisijos svarstytai ir sprendimo, kad padarė nusižengimą sulaukusiai politikei ten ne vieta.

Reaguodama į tokį siūlymą N. Puteikienė replikavo, kad ten jau ir dabar dirba politikai, svarstyti šios komisijos.

Iki šiol šią komisiją sudarė Vytautas Čepas, Tatjana Fedotova, Aldona Staponkienė, Laisvūnas Kavaliauskas, Saulius Liekis, Jonas Sąlyga ir Lilija Petraitienė. Iš jų šioje komisijoje dėl įvairių skundų buvo svarstyti L. Petraitienė, V. Čepas, L. Kavaliauskas, A. Staponkienė.

Dauguma miesto Tarybos narių palaikė Rusų aljanso siūlymą ir komisiją papildė visais siūlytais kandidatais, išskyrus N. Puteikienę.

Pirmą kartą jai Etikos komisijos durys buvo užtrenktos 2016-ųjų liepą, kai Tarybos dauguma nesutiko, kad ji pakeistų komisijos posėdžių nelankiusį Viačeslavą Titovą.

N. Puteikienė Etikos komisijos buvo pripažinta padariusi pažeidimą, kai teigė, jog “Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija “Valdemaro Tomaševskio blokas” – atvira antivalstybine jėga, kurią kaip vieną iš grėsmių nacionaliniam saugumui savo ataskaitoje nurodė Valstybes saugumo departamentas”.

 


  2017-11-23

  Vienas komentaras apie “Ninos Puteikienės vėl neįsileido į Etikos komisiją”

  1. Avatarnesistebiu (IP: 91.19.80.243)

   Na, nieko nuostabaus. Puteikienė savo darbštumu, atsidavimu klaipėdiečių reikalams miegančiai daugumai yra kaip rakštis. Gerbiu Liliją Petraitienę, Feliksą Puzemskį, Laisvūną Kavaliauską, manau jie dar turi stuburą ir nepriklauso “Liberalų choro ” grupei.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt