Jūrininkų prospektą uždarys po Naujųjų (1)

Svarbu, Transportas
Avatar photoMartynas Vainorius
2017-12-18

Jūrininkų prospektą netoli sankryžos su Šilutės plentu jau penktadienį ketinę uždaryti rangovai, pasirodo, nebuvo spėję eismo schemos suderinti su viešojo transporto organizatoriais. Tad dabar tai numatoma padaryti sausio 2-12 dienomis.

Jūrininkų prospektu iki Rimkų nebus galima nuvažiuoti 10 dienų. Palmiros Mart nuotr.

Savivaldybės Saugaus eismo komisija praėjusį ketvirtadienį sutiko su rangovų – bendrovės KRS – pasiūlyta eismo schema, kad lengvieji automobiliai gruodžio 15-22 dienomis važiuotų Mogiliovo, Vingio, Laukininkų gatvėmis, o sunkiasvoris transportas – Statybininkų prospektu ir per Šilutės plentą išvažiuotų iš miesto.

Tačiau penktadienį paaiškėjo, kad tokia schema, kaip privaloma, nebuvo derinta su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT). Jūrininkų prospekto atkarpa, kurią ketinama uždaryti, važiuoja 11A, 11B, 28, 29, 40 maršrutų autobusai.

Bendrovės KRS prpjektų vadovas Justinas Vaičaitis pirmadienį „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad jau suderino naujas prospekto atkarpos uždarymo datas – tai numatoma daryti sausio 2-10 dienomis.

Darbų užsakovo – AB „Klaipėdos vanduo” – generalinis direktorius Leonas Makūnas sakė, kad didelės bėdos dėl tokio atidėjimo esą nebus, tačiau vėliau rangovas gali prašyti pratęsti galutinį darbų atlikimo terminą.

KRS turi nutiesti naują vandens kolektorių nuo Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos, nes nuo jos į Smeltalę atitekantis Kretainio upelis teka ir vamzdžiais, kurie jau baigia atitarnauti.  Naujasis beveik 2 metrų skersmens kolektorius 8 metrų gylyje turės kirsti ir Jūrininkų prospektą. Kolektorių reikia tiesti gana giliai, tad griovys turi būti 15-16 metrų pločio, kad neįgriūtų. Taip pat darbų rangovai negali vykdyti dalimis, kad būtų galima pradžiai uždaryti tik vienos krypties eismą Jūrininkų prospektu.

KKT direktoriaus pavaduotojas Andrius Samuilovas teigė, kad pradėjus darbus reikės keisti 11A, 11B, 28, 29, 40 maršrutų trasas.

„Važiuodami Rimkų kryptimi šie autobusai pasiekę Jūrininkų arba Mogiliovo stoteles apsigręš ir per Smiltelės gatvę išvažiuos į Šilutės plentą ir toliau į Rimkus. Grįždami – atvirkštine tvarka. Toks priverstinis lankstas pailgins kelionę, o tvarkaraščiai gali nebeatitikti realybės. Tačiau Vingio ir Mogiliovo gatvėse esančios stotelės yra itin reikalingos, tad geriausia bus autobusų judėjimą, kai prasidės statybos darbai, sekti internete”, – sakė A. Samuilovas.

Žymos: | | | | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Jūrininkų prospektą uždarys po Naujųjų” komentarų : 1

  1. G parašė:

    „Savaitgalį tikrai nedirbsime. Šventiniu laikotarpiu tikriausiai irgi, tad realiausia, kad eismas pagal suderintą schemą bus organizuojamas jau po Naujųjų” – tai taip išeina, kad būtų užtvėrę kelią ir vistiek nedirbę iki naujųjų metų? O žmonės pakentės ane? Labai lietuviška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Ragina laistymo sistemas naudoti nakties metu

Atšilus orams ir įsibėgėjant sodininkystės sezonui AB „Klaipėdos vanduo“ fiksuoja, jog vandens sunaudojama ženkliai daugiau, tad vėl yra gyvenviečių, kur ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Dėl milijoninių dividendų ir investicijų gali brangti vanduo (atnaujinta)

Nerimaujant, kad dėl perkrovimo gali sprogti pagrindinė miesto slėginė nuotekų linija ir tuomet nevalytos nuotekos lietųsi tiesiai į Kuršių marias, ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Transportas

Savaitgalį - papildomi viešojo transporto reisai

Šį savaitgalį Klaipėdoje bus gausu renginių. Dauguma jų vyks dienos metu lokaliose erdvėse ir viešojo transporto sistemai prie jų adaptuotis ...
2024-05-17
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This