P0

Transportas

Į “Ermitažą” važiuoti bus brangiau (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2017-12-28


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, kad nuo sausio 2-osios iki prekybos centrų “Ermitažas” ir “PROMO Cash&Carry” vežantis 21-asis maršrutas pervedamas į brangesnę II tarifo zoną. Taip pat trumpinama  1A  maršruto trasa.

KKT direktoriaus pavaduotojas Andrius Samuilovas sakė, jog sprendimas dėl 21-ojo buvo priimtas, kai minėtuosius prekybos centrus valdančios įmonės nusprendė nebeskirti paramos šiam maršrutui. Su verslininkais dėl jo buvo bendradarbiaujama nuo 2011-ųjų.  Pasak A. Samuilovo, parama siekdavo apie 6 tūkstančius eurų per metus.

Tad nuo sausio 2 d. 21-asis maršrutas pervedamas į II tarifų zoną. Iki Jakų kartinis pas vairuotoją perkamas bilietas be nuolaidos kainuos 1 eurą, iki „Ermitažo“ – 1,1 euro. II zonoje yra Jakų, Pašto, Sudmantų žiedo, Sudmantų, “Ermitažo/Promo” stotelės. Išnagrinėjus keleivių srautus, darbo dienomis bus nutraukiami du mažiausiai populiarūs reisai (9.30 ir 10.30 val.) iš “Arenos” stotelės.

Pasak A. Samuilovo, 2018-ųjų rezultatai lems, kokia bus į II zoną perkelto 21 maršruto ateitis.

KKT primena, kad Jakų gyventojams išlieka galimybė važiuoti miesto tarifais 21A autobusu. Šis autobusas kursuoja tik darbo dienomis. Po Naujųjų pridedamas dar vienas jo reisas 9.45 val.

Nuo 2018-ųjų pradžios daroma ir 1A maršuto korekcija. Anot transportininkų, ir taip nedidelis šio maršruto keleivių srautas perkėlus keltų linijas į Klaipėdos centrinį terminalą, visai sumenko. Todėl nuo sausio 1 dienos maršruto trasa trumpinama iki Vakarų laivų gamyklos. Dėl to bus koreguojami 1A ir 12 maršrutų reisų laikai.

Nuo metų pradžios bus atlikti ir dar keli nežymūs pakeitimai – darbo dienomis pridedami du 2A autobuso reisai, poilsio dienomis – vienas reisas, o 22 maršrutu savaitgaliais važiuos mažos talpos autobusas.


Transporto straipsnių vidus kompas

2017-12-28

Vienas komentaras apie “Į “Ermitažą” važiuoti bus brangiau”

  1. Sveiki, jūsų parašymas klaidina – “Iki Jakų kartinis pas vairuotoją perkamas bilietas be nuolaidos kainuos 1 eurą, iki „Ermitažo“ – 1,1 euro”. Suprasčiau, kad jei aš nevažiuoju į Ermitažą, tai man bilietas kainuoja 1 eurą. Bet vairuotojas reikalauja 1,10 eur va=iuojant į Jakus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt