P0

Transportas

Kaip važiuos autobusai per Naujuosius?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-31


Gruodžio 31-osios vakarą dauguma viešojo transporto autobusų darbą baigs iki 21 val.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas savo “Facebook” profilyje sekmadienį, apie vidurdienį, paskelbė, kad Klaipėdos autobusų parkas (KAP) su Savivaldybe sutarė dėl papildomų 8 maršruto autobusų reisų gruodžio 31-osios vakarą. Daugiau apie tai informacija nebuvo skelbiama bei Savivaldybės, nei transporto organizavimu užsiimančios VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) interneto svetainėse. Savivaldybės “Facebook” paskyroje ji atsirado tik sekmadienį, po 16 val.

Kad tokie reisai bus vykdomi “Atvirai Klaipėdai” patvirtino ir KAP vadovas Vaidas Ramanauskas. Pasak jo, dėl jų buvo susitarta ekspromtu, penktadienio vakarą, tiesiogiai su Savivaldybe, o ne su jos valdoma KKT.

Papildomi 8-ojo autobuso reisai vyks 21.23, 21.41, 22.33, 22.55, 23.20, 23.40, 0.20, 0.40 ir 0.50 val. (išvykimo laikai iš Autobusų stoties stotelės).

“Finansavimo klausimas, manau, kad bus išspręstas”, – sakė V. Ramanauskas.

Sausio 1 dienos rytą didžioji dalis autobusų į gatves išriedės nuo 8 val. ryto ir vėlesniu metu, priklausomai nuo maršruto.

Martyno Vainoriaus nuotr.

40 maršruto reisai gruodžio 31 ir sausio 1 dienomis bus vykdomi pagal specialų tvarkaraštį – autobusai važiuos rečiau nei įprastai sekmadieniais. Su tvarkaraščiais galite susipažinti čia.

Gruodžio 31 ir sausio 1 dienomis nebus vykdomi 22 maršruto reisai.

Tikslų sąrašą reisų, kurie nebus vykdomi gruodžio 31 ir sausio 1 dienomis, galite pažiūrėti čia.

Transporto straipsnių vidus kompas

“Atvira Klaipėda” primena, kad nuo sausio 1-osios uostamiestyje brangsta kartiniai autobusų bilietai ir važiavimas maršrutiniais taksi.

Elektroninis bilietas brangsta nuo 52 iki 58 centų, popierinis, perkamas kioske – nuo 70 iki 80, o pas vairuotoją – nuo 80 centų iki euro. Vienos paros bilietas brangsta nuo 2,1 iki 2,32 Eur.

Maršrutiniais taksi kainos padidintos nuo 85 centų iki euro. Po 23 valandos „mikriuku“ važiuoti kainuos nebe eurą, o pusantro.


  2017-12-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt