P0

Regionas

Keturmetis pareigūnus vadina savo draugais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-10


Policija teigia, jog apklausų duomenimis, pasitikėjimas šia institucija kasmet auga, o prie to prisideda ir draugiškas pareigūnų bendravimas su piliečiais. Klaipėdos apskrities policija pastaruoju metu sulaukia jau nebe pirmo padėkos laiško. Dar viena smagi padėka į komisariato elektroninį paštą atėjo ir šį antradienį.

„ Laba diena! Vakar turėjome labai malonų nutikimą su keturmečiu sūnumi, kuriam policijos pareigūnai šiame amžiuje yra kažkas tokio! Ėjome Palangoje, Ganyklų g., pamatėme stovinčią policijos mašiną su įjungtais švyturėliais, nubėgome apžiūrėti mašinos, po minutėlės priėjo ir du jaunatviški policijos pareigūnai. Pareigūnams pasakius, kad mes labai žavimės policijos profesija ir jų mašinomis, pareigūnai pasiūlė ateiti į priešais esančią aikštelę iš arčiau apžiūrėti mašiną. Mes nepasididžiavom ir sutikome! Po kelias minutes trukusios nedrąsios Kristijono apžiūros, jis buvo tarsi gavęs didžiausią dovaną! O, manau, svarbiausia – kad buvo sumažinta takoskyra, sudarytas draugiškas pareigūnų įvaizdis, nes šiandien pakelėje pamatęs kitą, o gal ir tą pačią pareigūnų mašiną jau Kristijonas šaukė: „O, mama, mano draugai stovi“. Džiaugiuosi, kad ir mažu dėmesiu kartu užauginsime pilietišką kartą, kuri į pareigūnus žiūrės kaip į saugančius, o ne bauginančius asmenis. Džiaugiamės turėdami tokius Draugus Palangoje“, – rašo mama.

Palangos miesto policijos pareigūnai Eimantas Bončkus ir Linas Judžentas siunčia linkėjimus Kristijonui.


  2018-01-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt