P0

Sportas

Aurimui Didžbaliui – įtarimai dėl dopingo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-24


Tarptautinė sunkiosios atletikos federacija (IWF) pranešė apie teigiamą Lietuvos sunkiaatlečio, klaipėdiečio Aurimo Didžbalio dopingo testą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Gruodžio pradžioje Anahaime (JAV) vykusiame pasaulio čempionate vicečempionu tapęs atletas įtariamas vartojęs draudžiamą preparatą SARM S-22 (Selective Androgen Receptor Modulator).

IWF praneša daugiau jokių komentarų neteiksianti, kol tyrimas nebus visiškai baigtas, o atletas yra laikinai suspenduojamas.

A. Didžbalis 2012 metais jau buvo diskvalifikuotas dvejiems metams už dopingo vartojimą ir prarado Europos vicečempiono titulą bei teisę dalyvauti Londono olimpiadoje.

Pernai Bronislavo Vyšniausko auklėtinis buvo pripažintas geriausiu Klaipėdos miesto ir geriausiu Klaipėdos universiteto sportininku.


  2018-01-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt