P0

Regionas

Palangos policija bendradarbiauja su dvasininkais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-31


Klaipėdos apskrities policija praneša, jog Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, susitikę su kurorto  Šv. M. Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčios kunigu Virginijumi Būta, kalbėjosi apie bendradarbiavimą prevencijos srityje.

Pareigūnai prašė dvasininko prisidėti apsaugant potencialias aukas nuo telefoninių sukčių, per pamokslus paraginti parapijiečius būti budrius kelyje, tamsiuoju paros metu dėvėti atšvaitus. Aptartos prevencinės informacijos skelbimas parapijiečiams, prevencinių lipdukų apie telefoninius sukčius platinimas.

Susitikimo dalyviai derino ir prevencines priemones kovoje su prekyba žmonėmis plėtojant Šv. Mortos iniciatyvą, diskutavo apie visame pasaulyje atsirandančias ir plintančias naujas prekybos žmonėmis formas, būtinybę supažindinti gyventojus su prekybos žmonėmis formomis, verbavimo būdais ir pagalbos prekybos žmonėmis aukoms teikimo galimybėmis.


2018-01-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt