P0

Transportas

Klaipėdiečiai aktyviai naudojasi “Žalgirio ekspresu”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-01


Klaipėdos rinkoje nuo praėjusio rudens pradėjusi darbuotis bendrovė “Kautra” skelbia, kad klaipėdiečiai aktyviai naudojasi ir jos paslauga “Žalgirio ekspresas”, kai fanai iš įvairių miestų vežami į Kauno “Žalgirio” Eurolygos rungtynes.

Lino Bučinsko nuotr.

Anot bendrovės pranešimo, šį sezoną į „Žalgirio” rungtynes jau bus atvežta daugiau nei du tūkstančiai krepšinio gerbėjų iš visos Lietuvos.

„Paskaičiavome, kad šį sezoną vidutiniškai į vienerias rungtynes šešiais autobusais atvežame apie 250 fanų iš skirtingų šalies miestų. Turime ir nuolatinių keleivių, kurie komandą palaiko kiekvienose rungtynėse“, – pranešime cituojamas „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Rungtynės, į kurias šį sezoną „Žalgirio ekspresu“ buvo atvežta daugiausiai sirgalių – mačas su Malagos „Unicaja“. Į šią dvikovą net devyniais autobusais atvežta per 400 krepšinio gerbėjų.  Šiais metais į Kauno „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynes aistruoliai autobusais vežami iš aštuonių miestų – Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Elektrėnų, Prienų, Vilkaviškio.

„Aktyviausias miestas kaip ir praeitais metais – Vilnius. Maloniai džiugina Alytus, kuris kiekvienoms rungtynėms surenka po pilną didelį autobusą. Smagu, kad klaipėdiečiai aktyvūs ir surenka vis didesnį būrį gerbėjų, nepabijodami ilgesnės kelionės“, – teigia „Kautros“ atstovas.


2018-02-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt