P0

Sportas

Policininkus konsultavo kūno rengybos žvaigždė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-08


Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate svečiavosi ir policijos pareigūnes, pareigūnus bei darbuotojus konsultavo Lietuvos fitneso žvaigždė, dukart Europos kultūrizmo čempionas, knygų autorius ir Lietuvos policijos generalinio komisaro treneris Andrius Pauliukevičius, praneša policija.

Policijos komunikacijos skyriaus specialistė Andromeda Grauslienė kruopščiai vykdė trenerio nurodymus, policijos nuotr.

Teigiama, jog susidomėjusiųjų šio trenerio patarimais atsirado nemažai – komisariato treniruoklių salėje buvo pilna. Moterims ir vyrams buvo surengti atskiri susitikimai.

Treneris iš pareigūnų sulaukė daug konkrečių klausimų apie mitybą bei treniruotes, apie tai, kaip teisingai atlikti tam tikrus pratimus. Jis į visus klausimus atsakinėjo noriai bei pajuokaudamas, kartu demonstruodamas ir taisyklingo sportavimo būdus.

Pranešime sakoma, kad susitikimas su A. Pauliukevičiumi dar labiau sustiprino Klaipėdos policijos pareigūnų motyvaciją sportuoti.

 

 

 


  2018-02-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt