P0

Regionas

Plungės bendrabutyje plėšikavo, pritrūkę pinigų išgertuvėms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-07


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai kartu su kolegomis iš Plungės praneša išaiškinę tris vasario 24 d. bendrabutyje, esančiame V. Mačernio g. Plungėje, bendrininkų grupės įvykdytus plėšimus.

Pranešama, kad akivaizdžiai neblaivūs keturi vyrai ir moteris, pritrūkę pinigų išgertuvėms, jėga įsibrovė į vieno vyriškio bendrabučio kambarį, iš kurio pagrobė 8 butelius alkoholinių gėrimų ir 150 eurų. Po to, įsibrovę į kitą kambarį,  pagrobė peilį su dėklu, o trečiajame – du mobiliojo  ryšio telefonus ir televizoriaus priedėlį, vertus 80 eurų.

Trys iš penkių įtariamųjų nustatyti ir apklausti. 1998 m. gimęs vaikinas, 5 kartus teistas už nusikaltimus nuosavybei, suimtas 2 mėnesiams.


  2018-03-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt