P0

Sportas

Pajūryje taiklumą bandė DARTS gerbėjai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-12


Kovo 10-11 dienomis netoli Palangos esančioje Virkštininkų dvaro užeigoje vykusiose reitinginėse varyžybose “Smiginis LT taurė” varžėsi DARTS žaidimo gerbėjai – 13 moterų ir 70 vyrų.

Dėl pirmos vietos moterų grupėje rungėsi elektrėniškės mama ir dukra. Pastaroji,  Algina Juknaitė, rezultatu 3:4 nusileido mamai Astai Juknienei, tad ji ir užėmė pirmąją vietą. Jonavos smiginio klubas „Strėlė“ atstovė Renata Vaikutienė ir Latvijos atstovė Irena Bauze dalinosi trečiąją vietą.

Tarp vyrų pirmąją vietą užėmė kaunietis Darius Labanauskas, o antrojoje liko Mindaugas Barauskas. Trečiąją-ketvirtąją vietas dalinosi vilnietis Gintaras Tumėnas ir Donatas Matijoška.

Porinėse rungtyse susirinko trys moterų poros ir  šešiolika vyrų porų. Pirmąją vietą užėmė kauniečių pora Darius Labanauskas ir Mindaugas Barauskas. Antrąja laimėjo latvių pora Aigars Strelis ir Kristaps Mickus. Trečiąją dalinosi dvi poros – Donatas Matijoška ir Ugnius Jankūnas, Antanas Galdikas ir Arūnas Malakauskas.


2018-03-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt