P0

Kriminalai ir nelaimės

Bėglį padėjo sulaikyti keturkojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-03-28


Pirmadienį Klaipėdos kriminalistai su kolegoms iš  Šiaulių  dalyvavo operacijoje, primenančioje veiksmo filmą: apsupę mišką ir pasitelkę kinologus, Šiaulių rajone sulaikė nuo bausmės už vagystę stambiu mastu pasislėpusį bėglį.

Policijos nuotr.

Klaipėdos apskrities policija praneša, kad 1989 m. gimęs nuteistasis pradingo iš Plungės pareigūnų akiračio po vasario 22 d. jam paskelbto teismo nuosprendžio: realios vienerių metų laisvės atėmimo bausmės paskyrimo. Paiešką atlikusių kriminalistų duomenimis, vyras iš pradžių slapstėsi Kretingos rajone, paskui – negyvenamoje ūkininko sodyboje, esančioje šalia nemažo miško Šiaulių rajone.

Policininkų žiniomis, nuteistasis neturėjo ramybės ir čia: nuolat stebėdavo aplinką, o pamatęs atvažiuojantį automobilį ar kita ką įtartina, tuoj sprukdavo į mišką slėptis.

Vyras nuolat keisdavo mobiliuosius telefonus, jų korteles. Sulaikymo metu pas jį irgi aptikti trys telefonai ir kelios SIM kortelės.

Pirmadienį, sulaikymo dieną, pastebėjęs policijos pareigūnų automobilį, bėglys taip pat pasislėpė miške. Tačiau abiejų apskričių pareigūnų gretos buvo gana gausios, tad jie apsupo mišką, kad ieškomasis negalėtų iš jo pasitraukti. Tuo metu prie operacijos prisijungė ir Šiaulių apskrities policijos kinologai su trimis tarnybiniais šunimis.

Keturkojai „pareigūnai“ apie pietus, 13.30 val., pamiškėje, visiškai apleistame pastate, surado teismo paskirtos bausmės vengusį vyrą.

Greičiausiai, dabar kaltininkas laisvės neteks dar ilgesniam laikui, kadangi prie jau paskirtos vienerių metų nelaisvės prisidės ir bausmė už vengimą ją atlikti.


  2018-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt