P0

Kriminalai ir nelaimės

Vos nesudegė du žmonės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-02


Pirmadienį ankstų rytą, 05.17 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Liepų g. 85A kilo gaisras. Pranešama, kad gaisro metu nestipriai nukentėjo du čia gyvenę žmonės.

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnysis specialistas Juozas Vintilas “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad gaisras kilo pagalbinėse patalpose įrengtame kambaryje, kuriame gyveno darbininkai. Išdegė apie 15 kv. m. patalpos, sudegė baldai, kiti buities daiktai. “Atvykus gaisrininkams, patalpa degė atvira liepsna”, – sakė ugniagesys. Į įvykio vietą buvo iškviesti medikai.

Vienas iš čia gyvenusių vyrų apsinuodijo dūmais, jis buvo išvežtas į ligoninę, tačiau po kelių valandų paleistas. Kitam nukentėjusiajam pagalba suteikta vietoje. Kokioje įmonėje darbavosi negyvenamose patalpose įrengtame kambaryje laikinai apgyvendinti darbininkai, kol kas neaišku.

Gaisras užgesintas, jo priežastis aiškinasi ugniagesiai. Neatmestina, kad gaisrą galėjo sukelti elektrinis šildytuvas arba cigaretės nuorūka.

 


  2018-04-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt