P0

Transportas

Derasi dėl skrydžių į Vokietiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-04


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) informavo, jog buvo gautas Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko atsakymas į kreipimąsi dėl verslui aktualių skrydžių krypčių iš Palangos oro uosto.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Atsakyme teigiama, kad su skrydžių plėtra Palangos oro uoste susijusius klausimus koordinuoja asociacija „Klaipėdos regionas”, yra vedamos derybos su oro linijų bendrovėmis bei VĮ „Lietuvos oro uostai” dėl galimybės vykdyti skrydžius Vokietijos kryptimis.

Mero rašte teigiama, jog Klaipėdos regiono savivaldybės siekia pritraukti naują – visoms pusėms (verslininkams, investuotojams ir turistams) optimalią – skrydžių kryptį ir numato šios programos rinkodaros priemonėms įgyvendinti bendrą 200 000 Eur sumą. Kartu akcentuojama, kad ši suma dar nėra patvirtinta ir galutinė, dar tik bus siūloma Klaipėdos regiono savivaldybių taryboms pritarti šiai sumai.

KPPAR vasarį surengta verslininkų apklausa patvirtino, jog verslui būtinos skrydžių kryptys iš Palangos į Vokietiją (Frankfurtą, Hamburgą, Berlyną) ir Nyderlandus – Amsterdamą, nes iš jų sulaukiama daugiausia partnerių ir turistų, taip pat įmonės bendradarbiauja su partneriais, investuotojais ir klientais tose šalyse. Apklausoje dalyvavusieji verslininkai taip pat manė, kad būtina didinti skrydžių skaičių, vystyti kryptis į Helsinkį, Stokholmą, Varšuvą, Kijevą ir Minską.

Šiuo metu iš Palangos „Ryanair“ skraidina į Glazgą ir Londono Stanstedo oro uostą, dar skraido SAS (Kopenhagos kryptis), „Norwegian Air Shuttle“ (Oslas), „AirBaltic“ (Ryga) ir „Wizz Air“ (Londono Lutono oro uostas). Tačiau, anot BBC pranešimo, Glazgo krypties gali nebelikti, nes „Ryanair“ paskelbė uždarysianti ten esančią savo bazę. Nuo gegužės 2 d. iki rugsėjo 29 d. “LOT Polish Airlines” vėl skraidins į Varšuvą, o nuo birželio 14 d. iki rugsėjo 2 d. “Belavia” vykdys skrydžius į Minską.


  2018-04-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt