P0

Kriminalai ir nelaimės

Baltarusis per jėgą muitininkui įgrūdo 50 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-06


Lietuvos muitinė praneša, kad per pastarąsias dienas į muitininkų akiratį pakliuvo du nesąžiningi vairuotojai. Vienas jų keliavo su netvarkingais dokumentais, kitas vežė dar ir neaiškios kilmės drabužių krovinį.

Palmiros Mart nuotr.

Pastarasis pažeidėjas dar ir sugebėjo kyšį pasiūlyti kartu su muitinės mobiliosios grupės ekipažu patruliavusiam Muitinės departamento Imuniteto tarnybos pareigūnui.

Pranešama, jo netoli Klaipėdos sustabdytas baltarusis muitinės mobiliosios grupės pareigūnams negalėjo pateikti visų reikalingų kelionės dokumentų ir tikėjosi išsisukti, bandydamas „susitarti“ su pareigūnais.

Čiužinių krovinį iš Kauno į Švediją turėjęs gabenti vyriškis du kartus buvo įspėtas nebandyti siūlyti pinigų muitininkams, jam buvo paaiškinta, kad už tai gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau paprašytas pateikti pasą duomenims suforminti, vis tiek į asmens dokumentą įdėjo 50 eurų. Tačiau toks atkaklumas baltarusio ne tik neišgelbėjo, bet jį įklampino dar giliau.

Atkakliai pinigus pareigūnams siūliusiam baltarusiui dabar teks stoti prieš teismą: Muitinės kriminalinėje tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.


  2018-04-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt