P0

Transportas

Daugėja naujųjų “mikriukų” ženklų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-06


Ruošiantis balandžio 16-ajai, kai į Klaipėdos gatves išvažiuos visiškai nauji, ekspresų funkcijas atliksiantys maršrutiniai taksi, mieste daugėja būsimas permainas liudijančių ženklų.

“Atvira Klaipėda” jau rašė apie tai, kad Savivaldybės Saugaus eismo komisija patvirtino šešias naujas stoteles šiems mikriukams pačiu komplikuočiausiu ruožu vadinamoje trasoje nuo Turgaus iki Herkaus Manto gatvės viaduko.

Šiose stotelėse jau atsirado ne tik ženklai, bet ir naujų mikriukų numeriai – M5, M6 ir M8. O kai kur jau galima aptikti ir jų trasų schemas.

Konkursus teikti maršrutinių paslaugas yra laimėjusios geriausius pasiūlymus pateikusios bendrovės „Kautra“ ir „Ridvija“. Pastaroji keleivius veš M8 maršrutu (dabartinis 9), o „Kautra“ – naujai sukurtu M5 (važiuos Šilutės plentu) ir M6 (dabartinis 6).


  2018-04-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt