P0

Kriminalai ir nelaimės

Įtariamasis apsaugininko žmogžudyste stos prieš teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-13


Klaipėdos apygardos prokuroras Jurijus Petuchovas kartu su kriminalistais baigė kiek daugiau nei 3 mėnesius trukusį ikiteisminį tyrimą dėl uostamiesčio “Akropolyje” esančiame prekybos centre “Maxima” dirbusio apsaugos darbuotojo nužudymo ir bylą su kaltinamuoju aktu penktadienį perdavė nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų sausio 5 dieną, apie 19 valandą, 29-erių klaipėdietis buvo sulaikytas ir nuvestas į apsaugos postą, įtarus jį sukčiaujant savitarnos kasoje.

Prokuratūros pranešime rašoma, kad siekdamas nuo apsaugos darbuotojų pabėgti, kaltinamasis jiems keletą kartų smogė peiliu. Vienam jų buvo padaryti paviršiniai durtiniai-pjautiniai sužalojimai įvairiose kūno vietose, o kitas apsaugos darbuotojas dėl peilio dūrių į kaklą buvo sužalotas mirtinai.

Po mirtimi pasibaigusio įvykio įtariamasis iš apsaugos posto ir prekybos centro pasišalino. Keletą valandų jo ieškojusios policijos pareigūnų pajėgos vyrą sulaikė jo motinos bute. Jos įkalbėtas klaipėdietis pasidavė pats.

Anksčiau neteistam vyrui kaltinimai pareikšti dėl pasikėsinimo nužudyti du žmones dėl nukentėjusių asmenų tarnybos pareigų vykdymo ir nužudymo dėl nukentėjusiojo asmens tarnybos pareigų vykdymo. Jam gresia laisvės atėmimo bausmė nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Kaltinamasis dėl jam inkriminuojamų nusikalstamų veikų kaltu neprisipažįsta.

Anksčiau “Atviros Klaipėdos” kalbintas prokuroras buvo sakęs,  jog tyrimo perkvalifikuoti į būtinosios ginties ribų peržengimą esą nėra jokios galimybės, nors liudytojai teigė, kad vyras dėl kelių centų neatitikimo apsaugos darbuotojų esą buvęs žiauriai sumuštas ir peiliu dūręs, tik gindamasis nuo jų smurto.


  2018-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt