header / full width banner
Mums rašo

„Klaipėdos švenčių“ vadovo atsakymas į publikaciją (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-14


Dalia Žukienė „Atviros Klaipėdos“ paskelbtoje publikacijoje „Kam turi rūpėti Klaipėdos demografinė situacija?“ skelbia tikrovės neatitinkančią informaciją.

Jūros šventės organizatorių nuomone, jos uždavinys yra aktualizuoti jūrinę kultūrą ir kuo didesnį dėmesį skirti jūrinei bendruomenei, o ne emigracijai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Kaip ir buvau pažadėjęs, aš aptariau jos pasiūlymą su kolektyvu ir įvertinę tai, kad Jūros šventės uždavinys aktualizuoti jūrinę kultūrą ir kuo didesnį dėmesį skirti jūrinei bendruomenei, o ne emigracijai, bei tai, kad jos metu ir taip vyksta labai daug renginių, susitikime pasiūliau rinktis kitą laiką ir organizuoti atskirą renginį, pavyzdžiui, Pasaulio klaipėdiečių forumą.

Taip pat atkreipiau dėmesį į tai, jog šioms veikloms įstaiga 2018 m. nėra numačiusi nei žmogiškųjų nei finansinių resursų, todėl šiemet tokios priemonės įgyvendinti negalėtume.

Kategoriškai atsisakiau organizuoti D. Žukienės siūlomą spontanišką, neparuoštą ir neapgalvotą renginį dėl varnelės ar pliuso, nes tokiais veiksmais nepasiektume jokio naudingo rezultato ir tik tuščiai išleistume lėšas.

post banner

Be to, atkreipiau dėmesį, kad darbas su išeiviais – ne VšĮ „Klaipėdos šventės“ kompetencija, tačiau, nepaisant to, nuolat stengiamės įvairiomis priemonėmis įtraukti kuo platesnę auditoriją, todėl užsiminiau apie savo idėjas, kurios galėtų būti naudingos bendraujant su Klaipėdos kraštiečiais.

Pasitarime pasiūliau inicijuoti diskusiją su išeiviais ar jų apklausą, kad galėtume išsiaiškinti, kokio turinio renginys jiems būtų įdomus ir aktualus, dėl kurio jie norėtų nors laikinai grįžti į gimtąjį miestą ir spręsti jo problemas. Pasiūliau prieš imantis organizuoti pirmiau išsiaiškinti išvažiavusių asmenų poreikius, išklausyti jų pačių pageidavimų.

Mano nuomonei pasitarime pritarė dalyvavę Elida Mantulova, Vytautas Čepas, Jurgita Činauskaitė-Cetiner, Kristina Buslajeva.

Romandas Žiubrys, VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius


2018-04-14

Vienas komentaras apie “„Klaipėdos švenčių“ vadovo atsakymas į publikaciją”

  1. Iš pono R.Žiubrio straipsnelio aiškėja, kad jei klaipėdiečiams rūpi jų miestas ir siūlo savo kokias nors idėjas reiškia jie patys jas (idėjas ) turės įgyvendinti.
    „Klaipėdos šventės“ , be direktoriaus, dar turi 15 darbuotojų ir Kl. savivaldybę kuri valdo „KL. šventes“ bet, pilietiški klaipėdiečiai nepamirškit, kad jei ką siūlysit patys turėsite tai ir įgyvendinti…. O dabar lauksime R.Žiubrio suorganizuoto renginio Pasaulio klaipėdiečių forumas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt