P0

Uostas ir jūra

Netradicinio ugdymo siurprizas perkėlai

Avatar

Martynas Vainorius
2018-04-18


Trečiadienio rytą dėl mokyklose paskelbtos netradicinio ugdymo dienos, skirtos gamtosaugai, mokiniai masiškai panoro keltis į Smiltynę. Tai tapo tikru išbandymu Senajai perkėlai, kuri dirbo dar ne sezoniniu ritmu.

Dešimtys moksleivių nespėjo įsigyti bilietų ir nepateko į 10 val. keltą. Martyno Vainoriaus nuotr.

Į 10 val. keltą panorusių patekti moksleivių ir pedagogų buvo tiek, kad atsistojusieji į eilę 9.30 val. vos spėjo nusipirkti bilietus prieš pat 10 val. Čia dirbo tik viena kasa. Savitarnos kasos, kuriuose galima įsigyti tik nelengvatinius bilietus, buvo atidarytos vėliau.

“Smiltynės perkėlos” atstovai “Atvirai Klaipėdai” paaiškino, kad sezono ritmu, kai veikia abi kasos, pradedama dirbti tik nuo gegužės. Tačiau reaguojant į tokią neplanuotą situaciją ir gavus signalą buvo nuspręsta surengti papildomus kelto reisus, kad operatyviai būtų perkelti visi į perkėlą susirinkę moksleiviai.

10 val. keltas į Smiltynę išplaukė pilnut pilnutėlis. Martyno Vainoriaus nuotr.


Uosto vidus kompas

2018-04-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt