P0

Sveikata

Diena be lifto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-24


Balandžio 25 d., trečiadienį, minima tarptautinė iniciatyva “Diena be lifto”.

Jeigu Jūsų darbovietėse, namų laiptinėse ir kt. veikia liftai, maloniai kviečiame šią dieną liftais nesinaudoti ir lipti laiptais, taip prisijungiant prie tarptautinio judėjimo ir sveikesnių įgūdžių kūrimo savo aplinkoje, ragina Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras.

Iniciatyva „Diena be lifto“– tai dalis „NowWeMOVE“ kampanijos, kurią inicijavo Tarptautinė sporto ir kultūros asociacija (ISCA).

Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – skatinti žmonių fizinį aktyvumą ir didinti supratimą apie fizinio aktyvumo naudą, akcentuojant, kad būti aktyviam yra lengva, nepaisant užimtumo kasdieniniame gyvenime.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras taip pat jungiasi prie šios iniciatyvos minėjimo ir kviečia visus uostamiesčio gyventojus ir svečius bei įvairias įmones ir organizacijas paskutinį balandžio trečiadienį (balandžio 25 d.) iškeisti liftą ar eskalatorių į laiptus.

Kodėl verta prisijungti prie šios iniciatyvos?
  • Pasirinkimas lipti laiptais, o ne kilti liftu/ eskalatoriumi gali būti pirmasis svarbus žingsnis Jūsų gyvenime, siekiant tapti aktyvesniu įvairiausiais darbais užimtoje kasdienybėje.
  • Jūs kursite sveikesnius įpročius savo bendruomenėje ir įkvėpsite aplinkinius.
  • Šiais metais iniciatyva „Diena be lifto“ vyksta visame pasaulyje, taigi prisijungdami prie šios dienos minėjimo Jūs tapsite savotiški sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo ambasadoriai savo šalyje/ mieste ir kt.
Kaip dalyvauti?
  • Iš anksto nuspręskite, kad prisidėsite prie šios iniciatyvos ir numatytą dieną darbe, universitete, parduotuvėse ir t.t. nesinaudokite liftais bei eskalatoriais;
  • Pasiūlykite prisijungti prie šios iniciatyvos Jus supantiems žmonėms (šeimos nariams, kaimynams, kolegoms ir t.t.);
  • Nemokamai parsisiųskite ir naudokite specialiai šiai dienai sukurtą medžiagą (plakatus, skrajutes ir t.t.), klijuodami ją ant liftų (pasirūpinkite leidimu), dalindami aplinkiniams ir t.t.;
  • Dalinkitės su aplinkiniais akimirkomis iš dienos minėjimo socialiniuose tinkluose ir nepamirškite panaudoti grotažymių  #NoElevatorsDay ir #TakeTheStairs.
  • Sekite naujienas apie šią iniciatyvą: socialinių tinklų Facebook ir Twitter paskyrose.

Parsisiųsti plakatą lietuvių kalba.


2018-04-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt