P0

Fotoreportažai, Švietimas

Subūrė besidominčiuosius technologijomis (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-24


Antradienį Klaipėdos universitete praūžė pirmąsyk uostamiestyje organizuota „Emerson Innovation Day“. Renginys dovanojo progą apžvelgti pramonės atstovams aktualiausias temas bei pakvietė į unikalią technologinių sprendimų parodą.

Organizatorių nuotr.

Užsienio ekspertų pranešimų, kurių temos atspindėjo aktualiausias pramonės vystymosi tendencijas ir „Industrijos 4.0“ procesus, klausėsi ne vien gausiai susirinkę verslo atstovai, su automatizacijos sprendimais kasdieniame darbe susiduriantys specialistai, bet ir akademinis jaunimas – SGD terminalų inžinerijos ir kitų specialybių studentai.

„Emerson Innovation Day“ Klaipėdos universiteto erdvėse pakvietė į dvi vienu metu vykusias sesijas. Viena jų apėmė sprendimus gamybinio sandėliavimo srityse, kita buvo skirta efektyviam technologinės įrangos panaudojimui pritaikant įvairias monitoringo sistemas, kurios įgalina itin veiksmingai planuoti įrenginių priežiūros procesus, o taip pat sumažinti energijos sąnaudas.


Švietimo vidus

Renginys taip pat suteikė galimybę susipažinti su išskirtiniais „Emerson Automation Solutions“ technologiniais sprendimais. Siekiant atskleisti kiekvienos sistemos kompleksiškumą ir ypatumus, jas įkūnijo veikiančios mini instaliacijos, prie kurių visą dieną nestigo susidomėjusių renginio dalyvių.

 2018-04-24

2 komentarai “Subūrė besidominčiuosius technologijomis”

  1. Pritariu prieš tai esančiam komentatoriui, kad reikia plačiau supažintinti įmonių atstovus su verslo sistemomis, galinčiomis padidinti gamybos efektyvumą, sumažinti klaidų skaičių.. Juk to visi ir norime, ar ne? http://www.terraerp.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt