P0

Kriminalai ir nelaimės

Smurtavo prieš senolę ir jauną vyrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-04-26


Per parą Klaipėdoje viešose vietose užregistruoti du smurto protrūkiai.

Trečiadienį į policiją kreipėsi 78 metų senjorė, kuri pranešė, kad apie 13.40 val. Taikos pr. daugiabučio laiptinėje tarp 2 ir 3 aukšto nepažįstamas jaunas apie 20-22 metų amžiaus vyras jai iš iš rankų išplėšė rankinę, kurioje buvo piniginė su dokumentais ir 20 eurų. Plėšiant rankinę, moteris pagriuvo ant laiptų ir susitrenkė kaktą, jai buvo patempta ranka.

Po įvykio jos rankinė be piniginės rasta Bijūnų g. žolėje. Įtariamojo plėšiko požymiai: 20-22 metų amžiaus, apie 165 cm. ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, apvalaus veido, vilkėjo tamsią sportinę striukę, mėlynus džinsus.

Palmiros Mart nuotr.

Ketvirtadienį policijai dėl smurto pasiskundė ir 1994 m. gimęs klaipėdietis. Pareiškime jis nurodė, kad trečiadienio vakare apie 23.50 val. Debreceno g. daugiabučio kieme jam sėdint automobilyje “Škoda”, priėjo du nepažįstami vyrai, kurių vienas atidarė vairuotojo dureles ir paprašė cigaretės bei 10 eurų. Atsisakius patenkinti keistus prašytojo norus, vyriškiai sugriebė nukentėjusįjį už striukės ir bandė ištraukti iš automobilio, jį apspardydami ir suplėšydami jo striukę. Be to, vienas iš užpuolikų nueidamas spyrė į automobilio priekinį sparną ir jį sulankstė.

Naktį 02.35 val. patrulių rinktinės pareigūnai ties Debreceno g. – Gedminų g. sankryža sulaikė 1995 m. ir 1978 m. gimusius įtariamuosius. Jie uždaryti į areštinę.

 


  2018-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt