P0

Kriminalai ir nelaimės

Nei prekių, nei pinigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-02


Artimiausiu metu iš tolimųjų Švenčionėlių į Klaipėdos apylinkės teismą teks atvykti jo gyventojui: vyrą iš Aukštaitijos Klaipėdos prokuratūra kaltina apgaule įgijus svetimą turtą ir jo bylą perdavė nagrinėti teismui.

Pinigus, neteisėtai pasinaudojęs brolio elektroninės bankininkystės duomenimis, kaltinamasis išsigrynino. Palmiros Mart nuotr.

Prokuratūra praneša, kad prieš metus Švenčionėlių gyventojas, viešėdamas uostamiestyje, vienoje internetinėje skelbimų svetainėje patalpino melagingus skelbimus, kad esą parduoda kemperį, plastikinę valtį, konteinerį. Pagal skelbimus atsiliepę pirkėjai suderėjo dėl parduodamų prekių ir pinigus pervedė į pardavėjo brolio sąskaitą. Tačiau žadėtų prekių Švenčionėlių gyventojas taip ir nepristatė, o pinigus, neteisėtai pasinaudojęs brolio elektroninės bankininkystės duomenimis, išsigrynino.

Iš viso kaltinamasis apgavo 5 nukentėjusiuosius iš įvairių Lietuvos miestų. Iš jų pasisavinta 1650 eurų.

Pranešama, kad dėl pasinaudojimo svetimais elektroninės bankininkystės duomenimis prokuratūroje yra atliekamas atskiras ikiteisminis tyrimas.

 


  2018-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt