header / full width banner
Regionas

Kiemas – jūsų vizitinė kortelė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-11


Neringos savivaldybė praneša, kad gegužės 12 d., šeštadienį, 11 val. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų centre (Naglių. g. 8) vyks susitikimas su gamtininku Almantu Kulbiu. Jis pasidalins gerąja patirtimi iš ekspedicijų po gražiausias etnografines Lietuvos sodybas bei papasakos, kokie augalai tinkamiausi ir puošniausi, apželdinant kiemą.

Pasivaikščiojimo metu bus aptartas Nidos sodybų apželdinimas. Teigiama, jog susitikimo tikslas –  atkreipti dėmesį į tai, kad savo sodybos kieme formuojamais želdiniais kiekvienas gyventojas prisideda ir prie Kuršių nerijos įvaizdžio kūrimo.

post banner

 


2018-05-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt