P0

Kultūra

Klaipėda sulaukė pirmųjų džiazo žvaigždžių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-06


Į uostamiestį trečiadienį atvyko pirmosios 24-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio žvaigždės – irakietis Furat Qaddouri ir tunisietis Nabil Khemir.

Organizatorių nuotr.

Tik nusileidę Klaipėdos viešbučio „Amberton“ sraigtasparnių aikštelėje, svečiai džiaugėsi būdami Klaipėdoje bei teigė esantys kupini jėgų, nusiteikę puikiai bei nekantraudami laukiantys savo pasirodymų festivalio scenoje.

F. Qaddouri ir N. Khemir į Klaipėdą atskrido „Amberton Air“ sraigtasparniu H120, kuris yra lengvųjų „AIRBUS Helicopters“ orlaivių šeimos narys. Jis pasižymi išskirtiniu komforto lygiu, galimybe stebėti panoraminius vaizdus iš orlaivio kabinos, nepaprastai tyliu veikimu, patikimumu, greičiu ir saugumu. Jo naudojimo patirtis yra ilga ir sėkminga komerciniais, privačiais ar net kariniais tikslais daugiau nei 50-yje pasaulio šalių.

Šeštadienį festivalio scenoje pasirodysiančios jungtinės F. Qaddouri ir jį lydinčių muzikantų grupės pajėgos iš Irako, Egipto ir Libano pakvies pasimėgauti tikra arabiškų naktų romantika.

Arabų styginio muzikos instrumento kanūno vituozas F. Qaddouri Klaipėdoje pristatys programą „Baghdadi Jazz“. Tai įstabaus grožio Bagdado deivių meilės istorijoms dedikuotas unikalių, tradicinės arabų muzikos ir džiazo mišiniu pagardintų melodijų rinkinys, kupinas paslaptingų vilionių ir arabiškų naktų svaigulio. Festivalio scenoje F. Qaddouri ir jo muzikantų grupė pasirodys drauge su Klaipėdos kameriniu orkestru.

Daugiau apie festivalį  – čia.


  2018-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt