P0

Politika

Klaipėdoje lankysis Prancūzijos ambasadorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-08


Kitą savaitę, antradienį, birželio 12 d., Klaipėdoje lankysis Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe Jeantaud.

Jis atidengs atminimo lenteles, skirtas prancūzmečio Klaipėdos krašte įamžinimu, bei su Klaipėdos meru Vytautu  Grubliausku ir Klaipėdos universiteto laikinuoju rektoriumi Artūru Razbadausku pasirašys bendradarbiavimo sutartis.

Prancūzijos ambasados pranešime teigiama, kad šios šalies menininkai sieks kartu su klaipėdiečiais statyti spektaklius, tam yra sukurta bendra programa ,,KlaipėDAnse’’, kuri jau birželio 12-13 d. pristatys prancūzų choreografo Alban Richard kartu su šokio teatru „PADI DAPI Fish“ Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui skirtą premjerą „Pareiškiu – Brandir“.

Numatomas ir Prancūzijos bei KU mokslininkų bendradarbiavimas.

Pranešama, kad Prancūzų institutas Lietuvoje pristatė prancūziško kino festivalį ,,Žiemos ekranai’’ Klaipėdoje, kurio metu buvo parodyta 12 filmų.

Nuo 2015 m. šio nacionalinio festivalio uždarymas visuomet vyksta Klaipėdoje. Be to, institutas remia festivalį ,,GoDebut’’ bei bičiuliaujasi su klaipėdietišku kino klubu ,,8 ½’’.

Pranešime teigiama, jog 2017 m. spalio 5 d. įtvirtinta partnerystė tarp ambasados, Klaipėdos savivaldybės ir Klaipėdos universiteto po šio ambasadoriaus vizito įgaus dar daugiau konkretumo.

 


  2018-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt