Fotoreportažai, Politika

Prancūzijos miestas nori bendradarbiauti su Klaipėda

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-11


Prancūzijos Pajūrio Bulonės (Boulogne-sur-Mer) meras Frederic Cuvillier pirmadienį susitikęs su Klaipėdos uosto direkcijos delegacija išreiškė pageidavimą bendradarbiauti su Klaipėdos miestu.

Uosto direkcijos infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė įteikė Pajūrio Bolonės miesto merui Klaipėdos herbą. Martyno Vainoriaus nuotr.

Uosto direkcijos infrastruktūros direktoriaus Vidmanto Paukštės vadovaujamą delegaciją ir uostamiesčio žurnalistus priėmęs meras teigė, kad šis Prancūzijos uostamiestis, vienas didžiausių Europos žuvies ir jūros gėrybių perdirbimo centrų, vysto daugelį tarptautinių projektų, bet iki šiol neturi miesto partnerio šiaurėje. F. Culvillier išreiškė viltį, kad atsakomasis vizitas į Klaipėdą galėtų įvykti kuo greičiau.

Beje, F. Cuvlillier anksčiau yra ėjęs transporto ir jūros reikalų ministro pareigas ir lankėsi Lietuvoje, kai ji 2013 m. pirmininkavo Europos Sąjungai. Meras susitikimo su Klaipėdos delegacija proga buvo pasirišęs tada dovanų gautą kaklaraištį, primenantį Lietuvos pirmininkavimą.

“Atviros Klaipėdos” žurnalisto kelionės į Prancūziją išlaidas padengia Uosto direkcija. Teksto turiniui tai įtakos neturi.


2018-06-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt