Regionas

Palangoje dviratininkai nepaiso taisyklių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-13


Policija praneša, kad palangiškiai dviratininkai nesilaiko Kelių eismo taisyklių.

Praėjusį penktadienį nuo 18 iki 20 val.  Palangoje Vytauto g. policininkai sulaikė net 22 dviratininkus, tarp kurių beveik visi buvo  palangiškiai, kurie pažeidė Kelių eismo taisykles.

Policijos nuotr.

Jie važiavo dviračių juosta, einančia Vytauto g. važiuojamąja dalimi, bet nebuvo įsijungę dviračio žibintų ar nedėvėjo ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Pažeidėjai aiškino, kad važiuoja dviračių taku, todėl ir neįjungė žibintų ar nedėvėjo liemenės. Dviratininkai neskyrė, kas yra dviračių takas, o kas – dviračių juosta važiuojamojoje dalyje.

Policijos pareigūnai teigia kantriai paaiškinę skirtumą ir dar kartą primena kurorto gyventojams bei svečiams, jog Vytauto gatvės dviračių juostoje eismas organizuojamas kaip gatvėje, o ne kaip dviračių take.

Be to, pranešama, kad policijos priemonės Palangoje metu buvo nustatytas ir vienas neblaivus (lengvas girtumo laipsnis) dviratininkas.


2018-06-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt