P0

Kriminalai ir nelaimės

Teisiamas septintą kartą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-14


Klaipėdos apygardos teisme šiuo metu nagrinėjama baudžiamoji byla dėl neteisėto labai didelio kiekio psichotropinių medžiagų pirmtako disponavimo, netikrų pinigų realizavimo bei narkotikų laikymo.

Atsakomybėn patrauktas su organizuotu nusikalstamumu siejamas, anksčiau 6 kartus teistas, taip pat ir už išžaginimą Lietuvoje, už pasikėsinimą nužudyti bei neteisėtą šaunamųjų ginklų laikymą Švedijoje, niekur nedirbantis Šilutės rajono gyventojas.

Jis sulaikytas 2017 m. pabaigoje per bendrą uostamiesčio Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir kitų policijos padalinių pareigūnų operaciją.

Ikiteisminį tyrimą byloje atlikę KPONTV pareigūnai pas sulaikytąjį aptiko daugiau kaip 12,5 kg. psichotropinių medžiagų pirmtako, padirbtų eurų, kanapių.

Policija praneša, kad kartu buvo sulaikyta ir jo sugyventinė, tačiau ikiteisminis tyrimas jos atžvilgiu nutrauktas.

Už netikrų pinigų realizavimą numatyta bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Už neteisėtą narkotinių ar psichotropinių medžiagų laikymą labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 6 iki 10 metų.


2018-06-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt