P0

Regionas

Atostogautojai pramogavo su… policininkėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-16


Palangos paplūdimius ir gatves jau užliejo pirmieji atostogautojai. Kurorto svečiai lepinami geru oru ir gausybe pramogų. Nors tokiu metu visi nori pailsėti po darbų ir atsipalaiduoti, kurorte suorganizuotą prevencijos dieną lydėjo pareigūnų ir dalyvių susidomėjimas bei smalsumas.

Organizatorių nuotr.

Policija praneša, kad neformalioje aplinkoje vykęs renginys sulaukė didžiulio dėmesio. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai svečiams buvo paruošę nemažai staigmenų, išskirtinį dėmesį skiriant šeimoms.

Pirmojoje renginio dalyje dalyviams buvo pristatyta policijos veikla ir joje naudojama technika. Edukaciją papildė komisariato kinologai su dresiruotais tarnybiniais šunimis.

Lankytojai turėjo galimybę išbandyti simuliacinius girtumo akinius, sužinojo apie dviračių ženklinimą, išbandė policijos techniką.

Antroje dalyje lankytojų laukė įvairios viktorinos, varžybos. Aktyviausieji buvo apdovanoti prizais. Kiek vėliau pareigūnai, daugiausia – pareigūnės atsakinėjo į smalsuolių klausimus, nepraleido progos susirinkusiems priminti apie saugų bei atsakingą elgesį kurorte.

Pusdienį trukusią programą vainikavo renginio svečių ir pareigūnių fotosesija.


  2018-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt