P0

Kriminalai ir nelaimės

Treniravosi sulaikyti ginkluotus asmenis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-22


Policija praneša, kad penktadienį Klaipėdos patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnams surengti mokymai, kurių metu buvo tobulinami taktiniai įgūdžiai, sulaikant ginkluotus ir pavojingus asmenis, panaudojant specialiosios paskirties ginklus ir priemones.

Policijos nuotr.

Pranešama, kad pareigūnai treniravosi specialiose treniruotėms pritaikytose patalpose – šaudykloje, šaudymo simuliatoriuje bei taktinių įgūdžių poligone – Tilžės g. esančiose patalpose, kuriose realistiškai sukurtos patalpos, imituojančios barą ar butą, kur tariamai yra daromi pažeidimai.

Itin kokybiškai specialiųjų priemonių panaudojimui Klaipėdos apskrities pareigūnai gali pasiruošti ir naujajame šaudymo simuliatoriuje. Jame sumodeliuotos ir video įrašuose pateiktos skirtingos užduotys su neva pavojingais ir ginkluotais asmenimis leidžia pareigūnams pasiruošti, kaip teigiama, net sudėtingiausiems galimiems atvejams.

Policijos nuotr.


  2018-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt