P0

Svarbu, Švietimas

Pirmokų klausimą spręs politikai

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-06-26


Šią savaitę vyksiančio miesto Tarybos posėdžio darbotvarkės papildomų klausimų sąraše jau yra siūlymas papildomai formuoti tris pirmokų klases „Smeltės“, Vitės ir „Verdenės“ progimnazijose.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų komisijos narės, vicemerės Juditos Simonavičiūtės, toks sprendimo projektas teikiamas, nes „Verdenės“ progimnazijos ir „Žemynos“ gimnazijos vadovės susitarė dėl galimybės mažiausiai metus pastarojoje mokykloje mokytis vienai „Verdenės“ pirmokų klasei.

„O per tiek laiko galbūt jau ir pavyktų „Verdenėje“ įrengti papildomą klasę pagal estišką pavyzdį – moderniame konteineriniame modulyje“, – sakė ji.

Švietimo vidus

Paklausta, koks buvo sprendimas dėl to, kad „Verdenės“ ir Tauralaukio mokyklose iki vasario 19-osios išsiųstų prašymų data visgi buvo reikšminga sprendžiant, kas pateks į šias mokyklas, J. Simonavičiūtė sakė, jog buvo apsispręsta tobulinti tvarką.

„Susipažinome su visa argumentacija. Tikrai nebuvo tik taip, kad vien mokyklos ar vien Savivaldybės administracija kalta. Mokyklos tikrino ir faktus dėl gyvenamosios vietos, tačiau būtina detaliau reglamentuoti, kaip elgtis su tos pačios datos prašymais. Tad dabar norint patenkinti visus iki vasario 19-osios atsiųstus prašymus ir buvo nuspręsta siūlyti formuoti papildomas klases. Jei tėvai rinktųsi Vitės mokyklą, būtų sprendžiamas ir vaikų pavežėjimo klausimas“, – sakė vicemerė.

Pasak jos, komisija taip pat galutinai apsisprendė siūlyti kitąmet pakoreguoti „Verdenei“ priskirtos teritorijos ribas.


  2018-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt